количките?

  • 577
  • 10
здравейте на вси4ки в този форум Hug!
току що се регистрирах Embarassed , а информацията тук е страшно много Blush. продължаваите все така да сте полезни на майките решили да отглеждат деца в тези трудни времена! Laughing
 може ли някой да ме насочи за критериите по които се избира бебешката количка? чувала съм че трябва да се съобрази с височината и теглото на майката. а с нещо друго? и как да избера най- удобната за бебчо baby_neutral количка? newsm78
благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Трябва да е маневрена, не много тежка, така да е направена, че да не може да влиза вятър вътре, да има голям багажник за покупки /примерно/ , коша да е дълбок, широк и дълъг, за да не му умалее на бебчо като стане на 6 месеца примерно
Това се сещам за сега  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Темата не е за тук миличка, виж в Справочник,Напазар Simple Smile
Има много мнения по този въпрос.
Добре дошла в нашия отбор  bouquet
Виж целия пост
# 3
Да  е  с плоско дъно-равна , без наклон , не пречупена , за да слагаш по-късно бебето по корем....и...най-скъпите са за майки с първо бебче само...защото после виждаш колко не си е струвало хаха , така казват по магазините дори...хем продавачи (приятели) Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Аз съм за големите гуми - кара се по-лесно, а зимата през снега нямаш никакъв проблем, защото е като танк.   Grinning
Виж целия пост
# 5
Да и аз съм за големите гуми.Не друса толкова и минаваш лесно неравности,а е хубаво и от едната страна да са двойки,за да се завива лесно.
Виж целия пост
# 6
Ако е триколка,задължително гледай предното колело да се върти на 380  градуса!!!Да е с големи гуми,по възможност надуваеми.
Виж целия пост
# 7
Нашата е Маг Ингланд принцес, продават ги в Штъркел-а, с големи единични гуми, с 1 порт, дръжката на количката се обръща...
мноого съм доволна от нея
Виж целия пост
# 8
Моята количка пък е чико и не ми върши никаква работа,много ме е яд че я купих(подлъгах се от марката).Първо е много малка,щом на малчо вече му е къса,смятай какво ще правя по нататък.Второ въобше не е 5 кг,както твърдеше продавачката.И трето цената и беше 750лв Money
Виж целия пост
# 9
благодаря за отговорите и се извинявам че не олучих мястото за темата Embarassed!
мисля че това ще ми помогне доста при избора на превозно средство за дребосъка smile3504 1stroller!

благодаря ви още веднъж! newsm51
Виж целия пост
# 10
Трябва да е маневрена, не много тежка, така да е направена, че да не може да влиза вятър вътре, да има голям багажник за покупки /примерно/ , коша да е дълбок, широк и дълъг, за да не му умалее на бебчо като стане на 6 месеца примерно
Това се сещам за сега  Simple Smile


Аз ще ти препоръчам ако не е триколка - другите гуми да могат да се въртят - много по-лесно се управлява с подвижни гуми!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия