ПИСНА МИ да съм болна!

  • 2 154
  • 22
направо вече не ми издърваж нервите! от септември насам все кашлям, подсмърчам. До тука лекарите ми сменят 5 антибиотика. Изпила съм поне 6 сиропа... не мога да разбера защо става така! ето от днес пак носа ми тече като река и от 2 нощи кашлям доста повече.. само дето вече не ми се ходи на лекар, да ми изпише поредното скъпо струващо лекарство, което пак няма да ме излекува напълно...
вие как понасяте тоя грип и как се лекувате? дайте някакви отзиви за билки, които биха ми помогнали
Виж целия пост
# 1
Хомеопатията може да даде отговор на всичките ти въпроси. Освен това ще те излекува, при това трайно.
Виж целия пост
# 2
Оооо, Сръчка - драго ми е  Flutter

еlito - подложена ли си на стрес или мислиш ли, че си в депресия? А защо не и бременна?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Сръчко, досига хомеопатия не ми е помагала да ти призная... а пък и откакто докара малката до антибиотик нещо се опасявам доколко помага...... виж на билките вярвам!

Шани, не съм подложена на стрес, за депресия - може да съм, а може и да не съм.....  Laughing ще ми се да кажа, че не съм.... за бременност няма смисъл да си говориме - със сигурност не съм  Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Много ми е приятно, Шани Wink
Елито, може ли да поразкажеш защо те е разочаровала хомеопатията.
Виж целия пост
# 5
Добре дошла в отбора Sad
Аз в момента съм хремозна, вчера едвам са движих. Пия осцилококцинум и фервекс, + Проспан.
Виж целия пост
# 6
Докато кърмех изкарах доста дълъг период с кашлица и хрема, зверски болки в гърлото и даже загуба на гласа.... ooooh!
Не можех да пия лекарства и затова:
- за кашлицата - 1 с.л. сода за хляб разбъркана добре с 2 с.л. мед се ближе по - малко и за цял ден трябва да се изяде
- за хремата - отвара от цветчета от лайка - инхалации
                      - чай от цветчета от лайка с мед - не горещ
Пробвах с компрес на гърлото, ама нищо не стана  newsm78
Това беше - за три - четири дни се съвзех и продължих да пия от чая.
Дано подейства и при теб  Praynig
Виж целия пост
# 7
Ремантадин Peace
Виж целия пост
# 8
Русата мацка ме подсети. Четох я тази рецепта във форума, помогна ми и на мен за кашлицата. Трябва пак да си направя.
Смесват се равни количества канела и сода за хляб. Взима се с лъжичка, както бяха написали мамите "когато се присетите" и се дъвче. Отвратително е, но помага.
Виж целия пост
# 9
направо вече не ми издърваж нервите! от септември насам все кашлям, подсмърчам. До тука лекарите ми сменят 5 антибиотика. Изпила съм поне 6 сиропа... не мога да разбера защо става така! ето от днес пак носа ми тече като река и от 2 нощи кашлям доста повече.. само дето вече не ми се ходи на лекар, да ми изпише поредното скъпо струващо лекарство, което пак няма да ме излекува напълно...
вие как понасяте тоя грип и как се лекувате? дайте някакви отзиви за билки, които биха ми помогнали

Дай да помислим какво си правила до сега. Пила си един антибиотик - няма ефект; пила си втори - няма ефект; пила си трети - няма ефект ; пила си четвърти -......., пила си един сироп - няма ...., втори сироп - няма .....

Ами като ти писне това, се ориентираш към други доктори. Жалко, че не си попаднала на подходящ хомеопат. Но както сред всички лекари и сред тях има добри, по-добри и много добри! Разбирам разочарованието ти от вашия хомеопат.  Naughty Смени го!

Аз съм доволна от моя. Доволни са и болшинството, които са отишли при нея. А логигка има,  да опиташ друго - хомеопатия, билки, рейки, и т.н. Просто правиш нещо различно и очакваш различен резултат. Иначе едно и също нещо не може да промени резултата.
Виж целия пост
# 10
антибиотиците ми помагат, но явно не ме лекуват докрай и появи ли се вирусче го "гепвам" веднага!
Виж целия пост
# 11
за кашлица правя на сина мед и канела много помага, а за да подсилиш организма си направи мед и орехи давала съм го и найстина действа
Виж целия пост
# 12
има един страхотен сироп Immune Support, който струва 44 лв. скъп е, но на мен докато го пиех много ми помагаше. аз след раждането и кърменето така много лесно закачах всякакви вируси, но с този сироп (даже по лекарско предписание взимах и други витамини допълнително) скалъпих работите Wink
Виж целия пост
# 13
Здравей,
За кашлицата ще ти кажа една гадост, но ако издържиш да я пиеш, наистина помага.
Сваряваш един лимон, купуваш си от аптеката едно шишенце глицерин, като изтискаш сварения лимон, го смесваш с глицерина и да кажем една купичка мед и тази гадост я пиеш по една супена лъжица... колкото пъти можеш през деня. Аз лично не съм, го пробвала, но близки мои хора вече го направиха и казаха, че резултата наистина е добър!
А на сина ми като кашля, му разбърквам една ванилия, с мъничко масло(колкото нокът) в 1/2 лъжичка мед  и му го давам да го изяде, има ефект също.
Виж целия пост
# 14
Според мен трябва да засилиш имунната система. Вместо антибиотици, пий пробиотици. Аз също съм от кекава порода и като го закъсвах преди много - то не бяха настинка, след настинка, грипове, херпеси, полсе гъби(след натиб.) и т.н гадости, отивах в кабинет ДАР  - там са медици, но лекуват с билки. "Изписват" ти директно билковата смес.  WinkОпределено има резултат - по-бавно е, но за дълго. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия