Помощ! Не спира да кърви!

  • 1 432
  • 9
От скоро съм при вас! И може все още да не съм прочела всичко, но случая налага да потърся помощта ви по-рано отколкото си мислех... На 13.02 ми дойде менсруацията и десет дни не спря, че и повече. По принцип трябваше да ми дойде на 24, но това ми се е случва и в началото не реагирах... На 22 .02 сряда посетих гинеколога си с оплакванията за неспиращата менструация. Прегледа ме и каза, че е менструално кървене и ми предписа Децинон, Метергин и рутаскорбин, като подробно ми обясни действието на медикаментите. В петък - вчера бях на контролен преглед. Кръвотечението почти беше спряло, но не съвсем... Лекаря каза да продължа с лекарствата до понеделник, след което ми предписа нови - Утрогестан. Но днес 25.02 събота (продължавам с метергина и децинона) кървенето се засилва, като че ли...Поне в сравнение с вчера. Да потърся ли лекара днес или да чакам до понеделник? Случвало ли ви се е нещо такова?А да започна ли с утрогестана от понеделник, ако не е спряло кървенето?Урогестана ми го предписа заради проблемно забременяване.
Виж целия пост
# 1
Не ми се е случало подобно нещо и ми звучи доста стряскащо! По-добре потърси лекарска помощ - до понеделник има още ден и половина!
Може и да не съм права, дано да се включи някоя мама, която е имала такова неприятно изживяване!
Виж целия пост
# 2
Течението е съвсем слабо, но вече 4 дни пия тия хапчета и не е спряло напълно. Това ме притеснява, защото вчера беше много много слабо и доктора каза, че до вечерта ще спре, а то продължава... newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз съм имала такова, отидох на доктор на 10тия ден, вече не помня какво ми предписаха, но казаха, че не е хубаво, че се увеличава риска от инфекции.
Пих антибиотици и хапчета за спиране, горе долу на 15тия ден спря.

Ако се притесняваш се обади на лекаря си или отиди при друг.
Виж целия пост
# 4
Да, случвало ми се е. Отидидох на лекра на 10-я ден и лекартсвата сякаш не ми подействаха много. Купих си от аптеката билката Овчарска торбичка. Сутринта пих запарка от нея на гладно и през деня още няколко пъти. На следващия ден почити беше спряло. Намери книга за билки на Мария Требен и виж там какво пише как да се пие, че не помня добре. Овчарската торбичка е срешу кръвоизливи и аз останах МНОГО доволна от нея. Успех  bouquet
Виж целия пост
# 5
като почнеш Утрогестана- ще спре със сигурност. Според мен обаче ти трябват и допълнителни изследвания за изясняване на проблема.
ОФФ- гледам още една фенка на мартини
Виж целия пост
# 6
Ампули вит С и вит К по една на ден спират кървенето.Витамин С трябва да е от големите.
Виж целия пост
# 7
Много Ви благодаря за съветите!   bouquet Май се оправих за сега... TiredВзех си витамин С и го пих двата дни, май наистина действа, но и от снощи започнах утрогестана. Дали от едното или от другото, но спря! thumbsup А от това е най-доволен съпругът ми... Embarassed
Виж целия пост
# 8
Ампули вит С и вит К по една на ден спират кървенето.Витамин С трябва да е от големите.
вит.К в ампула беше спрян от производство до скоро newsm78, а С-то си е боя за мустаци
Виж целия пост
# 9
Опитай с хомеопатия. Но търси задължително класически хомеопат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия