Покана на родител

  • 504
  • 4
Искам да получа повече информация за поканата ,която се изпраща на родител .Например има ли определен формуляр?Може ли да е съставена от свободен текст?Какво трябва да съдържа  текста ?
По факс ли се изпраща? Confused
Виж целия пост
# 1
Предполагам, че зависи за коя държава става въпрос. В Гърция има готов формуляр. Вписват се имената, номера на паспорта, за колко дни ще идва на гости въпросния човек, в кое населено място, през кой пропускателен пункт ще мине. Данните на този от, който е поканата. Ние сме изпращали покана по факс и нямаше проблем на границата.
Виж целия пост
# 2
Със сигурност зависи от страната. Когато майка ми идваше нашата покана беше свободен текст, като изискванията ми ги дадоха от имигр. бюро. И дори я заверихме нотариално, заедно с др. док- ти. Изпратихме док- тите по факс.
Виж целия пост
# 3
Попитай  на място (посолство или друга институция,която върши това там,където си).Различно е.Международните споразумения също са различни на дадена страна със  другите...Някъде се плащат гаранции(после се връщат парите) за спазване на визовия срок....различно..... Peace
Виж целия пост
# 4
Сандина, кажи къде си?

Аз наскоро правих покани, но наистина от всяка страна изискванията са различни. Иначе ще се радвам да ти кажа аз какво правих, на мен момичетата от форума ми помогнаха тогава с полезна информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия