Какъв стерилизатор

  • 972
  • 7
Здравейте, мили мами!Моля ви за съвет-Какъв стерилизатор да избера?Електрически или микровълнов,Chicco или Avent?Ползвали ли сте уредите за затопляне на храна?Препоръчайте ми някои от тях?  smile3525
Виж целия пост
# 1
Всички вършат една и съща работа, затова за мен определяща беше цената. Купих Чико за микровълнова, около м/у 20 и 25 лв. се движи, сега се появиха и на Камера и Бертони по около 15 лв., но когато аз търсех ги нямаше  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
аз съм с парен, но нямам микровълнова
може би ако имаш микровълнова не си струва да купуваш парен, защото са значително по-скъпи все пак Grinning
Виж целия пост
# 3
Ползвам на Чико за микровълнова и съм доволна. Купих го за 24лв.
Виж целия пост
# 4
С парен съм. Пак да трябва да купувам, пак такъв бих взела. Сам се изключва и не му бера грижата  Wink
Виж целия пост
# 5
Джордани за МВ имам аз, върши идеална работа - все пак това е просто една пластмасова кутия с дупчица.
Виж целия пост
# 6
Аз имам стерилизатор на Avent, същата марка е и уреда ми за затопляне на храна. Ако имаш микровълнова не си заслужава да купуваш електрически стерилизатор, 2 пъти по-скъпи са.
В интерес на истината подгревателчето за храна започнах да го ползвам чак когато въведох пюретата, т.к. до 6-тия  месец залагахме активно на кърменето. Това, което не му е хубаво на подгревателя е, че не се самоизключва и ако го забравиш храната може да стане прекалено гореща,а може да стане и беля. Нека някоя мама каже , ако има някоя марка която е с таймер, със сигурност ще е по-удобно.
Виж целия пост
# 7
Чико за микровълнова - доволна съм и не е скъп.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия