гирички- но откъде

  • 2 146
  • 14
ох някой ако знае в софия къде продават малки гирички (около 1-2 кг) -да помага!
ако може около центъра... Blush
Виж целия пост
# 1
От центъра не знам, обаче ако те устройва от Технополис в Младост, там има.
Виж целия пост
# 2

Виждала съм в Метро.
Виж целия пост
# 3
в метро са хубави с гумена обвивка.
Виж целия пост
# 4
Моите са от Метро - първо имах 3 lb, сега съм с 2 кг. Много са сладки - гумено облицовани, в хубав цвят! Peace
Виж целия пост
# 5
провери в спортните магазини
Виж целия пост
# 6
Има един магазин за спортни стоки "Rucanor", намира се на булевард "Витоша", преди "Солунска". Като си с лице към света Неделя, се пада вляво. Там на витрината съм виждала гирички, но за цени незнам.
Виж целия пост
# 7
има един малък магазин точно за такива спортни неща на пл. македония до аптеката
Виж целия пост
# 8
На Пиротска точно има един спортен магазин- има изкаран 1 картонен напомпан култорист обикновено отпред. Посока от Халите към Женския пазар се пада в дясно.
Преди време си бях взела от там гирички по 2.5 кг и имаше всякакви като тежест.И по-малки имаше.
Дано си намериш  newsm10
Виж целия пост
# 9
Преди няколко дни една позната ми показа на Руканор- 1 или 1,5 кг. цилиндрични с меко покритие- много са хубави , но не зная цена.
Виж целия пост
# 10
В София Прес, централната сграда, на 2-ят етаж по коридора в дясно, последната врата в ляво. Не помня фирмата сега, обаче. Голяма е и имат и офис на 1-вият етаж. до портиерната.
Продават детски играчки и спортни уреди-гири, наколенки, и пр. Peace
Виж целия пост
# 11
благодаря на всички, които ми отговориха  bouquet
Виж целия пост
# 12
Бечка, пиши като си вземеш откъде избра да си купиш и колко парички ти излезе, че и мен отдавна ме тормози този въпрос и вдигам разни шишета с вода... Embarassed

Аз съм виждала на доста места, ама все към 30-тина лева и множко ми се виждаха, твойте наблюдения какви са?

Благодаря за инфото предварително   Hug
Виж целия пост
# 13
Бечка, пиши като си вземеш откъде избра да си купиш и колко парички ти излезе, че и мен отдавна ме тормози този въпрос и вдигам разни шишета с вода... Embarassed

Аз съм виждала на доста места, ама все към 30-тина лева и множко ми се виждаха, твойте наблюдения какви са?

Благодаря за инфото предварително   Hug
ще ти пиша задължително, още не съм имала време да обикалям, ама 30 лв много бе!
ще гледам нещо до 10-15 да намеря... ако не незнам и аз
но ще ти пиша какво е станало след това задължително!
Виж целия пост
# 14
Добре, Бечка!

Мерси много   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия