да тръгвам ли за болницата?

  • 1 226
  • 23
От тази нощ имам доста редовни контракции (на около 15-20 мин), но пък съвсем безболезнени newsm78 Като станах пък, видях в/у превръзката си малко кървенисто петънце. И досега продължава да изтича нещо ръждиво, но съвсем по малко.....В четвъртъка пък имах едва 1 см ракритие....Не знам какво да правя Thinking Пък хич не ми се иска да вися 3 дни в болницата и да чакам....Какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 1
Обади се на докторката !
Виж целия пост
# 2
Отиди да те видят! Заради петънцето, не заради друго! Може това да е тапата, а може и да е нещо по-сериозно. Ако не си още за раждане ще те върнат - няма да те оставят в болницата!

Успех и леко раждане!   bouquet
Виж целия пост
# 3
Може това да е тапата.Но все пак се обади на гинеколога си Wink

Ако е дошло време да раждаш-Леко раждане от мен  bouquetИ скоро да се похвалиш Hug
Виж целия пост
# 4
Аз като прокървих още вечерта на същия ден родих,но при всеки е индивидуално.По-добре се консултирай с гинеколога си.Желая ти успех! Peace
Виж целия пост
# 5
Звънни на лекаря си и му обясни всичко.Той ще прецени.
Виж целия пост
# 6
Аз след същите признаци тръгнах към болницата /след6-7 часа полубезболезнени контракции/. Там ме прегледаха СЛЕД като ме приеха и се изсмяха, че нямало разкритие и съм щяла да поседя ден-два в болницата да ми дойдел акълът Crazy Два часа по-късно ме вкараха в предродилна зала. Така, че ако можеш се обади на лекарката си. Ако не-тръгвай към болницата, но обясни, че искаш да те прегледат /а не да те приемат/.
Успех!!!
Виж целия пост
# 7
На твое място щях веднага да звънна на лекаря. Успех и леко раждане! Hug
Виж целия пост
# 8
От тази нощ имам доста редовни контракции (на около 15-20 мин), но пък съвсем безболезнени newsm78 Като станах пък, видях в/у превръзката си малко кървенисто петънце. И досега продължава да изтича нещо ръждиво, но съвсем по малко.....В четвъртъка пък имах едва 1 см ракритие....Не знам какво да правя Thinking Пък хич не ми се иска да вися 3 дни в болницата и да чакам....Какво ще ме посъветвате?
Майче, това може и да са водите+тапата. Аз болки и контракцийки не съм имала, щото при мен всичко се изля от водопад....водите де.
Ти къде щеше да раждаш? Нали си от мартенските мами?
Виж целия пост
# 9
Майче, това може и да са водите+тапата. Аз болки и контракцийки не съм имала, щото при мен всичко се изля от водопад....водите де.
Ти къде щеше да раждаш? Нали си от мартенските мами?

Ами води няма със сигурност...В Шейново ще раждам. От мартенските съм, да Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Обади се. phoneuu
Аз съм се разбрала с моята лекарка, че като се почне, ще поддържаме връзка по телефона - ще засичаме интервалите на контракциите и т.н. и чак като ми каже "Тръгвай" да тръгвам, та и тя да тръгва Mr. Green . Аз определено не искам да избързвам и да отвисявам там Бог знае колко време - часове или дни... Тя също е на това мнение.
Виж целия пост
# 11
Най-вероятно това е тапа ти.При мен започна да изтича около 3 седмици преди раждането.Недей да чакаш,а се обади на лекаря си.По-добре иди напразно,ако трябва ще те върнат!Леко раждане и най-хубавото бебче ти пожелавам!!!
Виж целия пост
# 12
Най-вероятно това е тапа ти.При мен започна да изтича около 3 седмици преди раждането.Недей да чакаш,а се обади на лекаря си.По-добре иди напразно,ако трябва ще те върнат!Леко раждане и най-хубавото бебче ти пожелавам!!!

И аз така мисля. Леко раждане и да се похвалиш!   bouquet
Виж целия пост
# 13
ако е тапата, на мен ми падна 3 дни преди да родя
Виж целия пост
# 14
И аз така вечерта имах нещо червеникаво във водата докато се къпех, през нощта нищо, на сутринта още съвсем малко, а вечерта родих Simple Smile Оказа се че е било тапата, или част от нея  Simple Smile Болезнени контракции имах чак час и половина преди да родя, преди това нищо. Пожелавам ти много леко и безболезнено раждане и да се похвалиш скоро с едно здраво бебче   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия