За козметиката Body Shop

  • 3 247
  • 21
Здравейте момичета, имам въпрос за марка екокозметика, за която разбрах съвсем скоро - Body Shop или нещо такова. Марката е английска и е разработена максимално в хармония с околната среда (т.е. няма токсични химии до колкото е възможно, разбира се). Та питанката ми е - виждали ли сте това чудо да се продава някъде (за София става въпрос)?
Виж целия пост
# 1
Body Shop не се внася в БГ за съжаление!
Виж целия пост
# 2
Вдигам 2 ръце за тази козметика, при нас има магазин, на тази марка и аз съм редовен клиент. Страхотна е! Има различни серии, от плодове, цветя, които ухаята невероятно. Аз съм фен на Белия Муск и кремовете за тяло - Манго и ванилия. Ето тук може да видите THE BODY SHOP
Виж целия пост
# 3

Леле колко фенове има този White Musk, пък на мен хич не ми хареса!
Брат ми ми праща няколко пъти от тази козметика, накрая го помолих да престане, защото нещо не ми понася миризмата на всички серии, които изпрабвах!
Виж целия пост
# 4
Преди няколко години имаше магазинче на Боди Шоп в София,става въпрос за 1997 ли беше 1998г ли. Цените бяха, да не кажа асторномически за тогавашните времена и познайте какво стана Simple Smile Още същата година затовриха магазинчето.

Иначе козметиката им е прекрасна.
Виж целия пост
# 5
Да , имаше навремето магазин на Алабин, но хич пък не беше зареден.White musk например нямаха Cry.....Незнам защо сега няма....А иначе и на мен ми е любим и все си го къткам тоя White musk и си поръчвам да ми носят.
Виж целия пост
# 6
Аз съм им голям фен. Имам много от техните продукти и козметика. Последната ми страст е парфюм - с аромат на кокос. Пуснаха го в началото на февруари  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
И аз съм фен, но не съм я виждала у нас.
Виж целия пост
# 8
любима ми е както и
http://www.lush.com/
ако си търсиш на естествена основа. тези са ръ4но направени и са също невероятни. има в Сърбия и Румъния, ако искаш можеш да си поръ4аш. най-много  им харесвам, 4е миризмата е толкова силна и трайна, 4е все едно си се полял с парфюм Wink
Виж целия пост
# 9
mariabutti ,само в Сърбия и Румъния ли ги има?
Виж целия пост
# 10
Аз съм голям фен на маслата за тяло и устни. Сега ползвам за устни с Манго - страхотно е  Heart Eyes
Не пропускам възможност да си поръчам да ми донесат по нещо, ако някой познат отива в страна, където имат магазини  Peace
Виж целия пост
# 11
mariabutti ,само в Сърбия и Румъния ли ги има?


http://www.lush.com/
не само
Виж целия пост
# 12
Аз също много ги харесвам. Взимала съм си я от Гърция, мисля че в Атина имаше фирмен магазин, за Солун не съм сигурна.
Декоративната козметика е добра, но взех един парфюм страхотен (ухание и дизай на шишето), но трайност нула Cry
Виж целия пост
# 13
И в Солун има , даже мисля, че поне на две места. И аз съм фен и много се надявам някой ден да ги дочакаме  Wink Вазелинът за устни с какао е единственото мазило, което ми помага. Аз също имам парфюм - за Коледа се сдобих с Red Pepper -много е траен .
Виж целия пост
# 14
mariabutti ,
можеш ли да ми препоръчаш маски за лице,коса...
крем за лице...?
абе кажи от кои продукти си доволна,за да си поръчам?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия