Сешоар Ронсън с дифузер

  • 1 808
  • 17
Има ли го някой? Видях го в Билла, 19 лв. Дифузерът му е много странен - не е кръгъл, а бодлите са само на 1/3 от повърхността... Ползва ли го някой и доволен ли е?
И изобщо, как се работи с дифузер и струва ли си вложението?
Виж целия пост
# 1
Майка ми има такъв сешоар, но тя го използва за да си изправя косата. Дифузера досега не го е пробвала. Хайде тази вечер аз ще се тествам и ще кажа. А ти какво очакваш от сешоара - да ти изправи косата, да й придаде обем, или нещо друго?
Виж целия пост
# 2
А ти какво очакваш от сешоара - да ти изправи косата, да й придаде обем, или нещо друго?
Да ми я поначупи повечко. Права не я ща - не умея да я правя качествено. Обем правя и с обикновен шампоан със спрея за обем на Вела. Дифузерът не служи ли за начупване на косата, или аз не съм в час хептен?
Виж целия пост
# 3
Дифузера е за обем и начупване.Имам на ровента,но не е от Била, и беше към 80лв,заедно с още 3 преставки Wink
Виж целия пост
# 4
В час си и то съвсем. За това е, обаче аз доколкото знам, трябва да се слага май пяна за коса, за да стане чуплива.  newsm78 Обаче няма да си заложа дипломата за това. Ще пробвам тази вечер на какво ще заприличам и ще ти пиша по-късно. Моята коса е напълно права и много дълга, така че не знам какъв ще е ефекта.
Виж целия пост
# 5
Аз, такова  Embarassed
Rohnson е сешоара, не Ровента.
Виж целия пост
# 6
Ровента-та ми е от 98-ма година, страхотна работа ми върши и не е мръднала, обаче това за 'начупването' определено си зависи от косата. Моята е тънка и права, не играят ли ролки и стилизанти си стои в естествен вид с какъвто ще сешоар да я суша, бил той с или без дифузер.
Виж целия пост
# 7
Аз дифузера го ползвам за повече обем. Обаче последния път като бях на фризьор и видях как на една жена с много дълга (до дупето почти) и права коса и направиха едри къдрици с дифузера и нещо средно между пяна и гел
Виж целия пост
# 8
Обаче последния път като бях на фризьор и видях как на една жена с много дълга (до дупето почти) и права коса и направиха едри къдрици с дифузера и нещо средно между пяна и гел
Е, как става тоя номер?  newsm78
Виж целия пост
# 9
Дифузера служи за начупване на косата, а в някои случаи направо за накъдряне/като при мен например/. Обаче наистина си зависи от косата. Само че за по-дълга коса е нужно боцките на дифузера да са доста дълги, за да има ефект. И тая Ровента за 19 лева малко ме съмнява. Не знам де-нека, който я има да каже ама мен нереална ми се вижда тая цена.
Оф, чакай че забравих-косата трябва да е мокра и да и се сложи доста пяна или друг стилизиращ продукт, за да се получи добър ефект.
Виж целия пост
# 10
Аз, такова  Embarassed
Rohnson е сешоара, не Ровента.


Ти сега и мен в чуденка ме хвърли... ще отида да проверя какъв е точно сешоара на майка ми...

Обаче последния път като бях на фризьор и видях как на една жена с много дълга (до дупето почти) и права коса и направиха едри къдрици с дифузера и нещо средно между пяна и гел

Казвай видя ли как става, че и моята е толкова дълга, а аз отдавна си мечтая за къдрава коса?

Виж целия пост
# 11
Ами първо се слага стилизантът (аз за първи път виждам подобен м/у пяна и гел) а после фризьорката обръща сешоара с дифузера вертикално нагоре и избутва кичурите коса нагоре с дифузера и те се начупват силно а и тоя стилизант е доста силен май. Май не го обясних добре но ми е трудно, аз самата трудно се оправям с фризурите.
Виж целия пост
# 12
Аз се пробвах веднъж - преди доста време, някакъв такъв ефект да докарам, но стана точно едно нищо и половина, изобщо не мръдна от правата линия косата и си карам с дунапренените ролки, поне съм сигурна в това, което ще се получи. Или аз не правя нещо като хората, или наистина косата ми не се поддава на точно такъв тип обработка.
Виж целия пост
# 13
Ронсън е и на майка ми сешоара, не е Ровента  Embarassed И аз съм една заспала...
Купен е от Техномаркет преди 2 години, тя се суши с него 2-3 пъти в седмицата, досега все още не е сдал багажа, работи.
Виж целия пост
# 14
На влажна коса се слага продукт за къдрава коса и се действа с дифузера.Става обемна и начупена косата WinkМиналата година беше супер хит това с дифузера,аз обаче пак си правех преса,не се харесвам начупена,иначе ми е чуплива косата Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия