Странна работа???

  • 1 314
  • 26
 В 32-ра г.седмица  съм.До сега не съм имала проблеми с бремеността,освен нормалните симптоми,но от няколко дена запо4нах да 4увам едно "ц"от корема т.е. от бебето,знам само 4е не си въобразявам и направо не е за вярване. Спомняте ли си дали не ви се е слу4вало? и от какво ли може да е  това"ц"???
Виж целия пост
# 1
Нямам никакво Ц, а съм почти в твойта седмица newsm78
Виж целия пост
# 2
Хахахаха много ме разсмя освен да чуваш къркоренето на червата си,няма какво друго да е  Peace
Виж целия пост
# 3
Бебето хълца. Не знам дали точно това чуваш/усещаш, но ще го познаеш. В 32г.с.вече трябва да е с главата надолу и звука да идва от там   Grinning
Виж целия пост
# 4
Бебето хълца. Не знам дали точно това чуваш/усещаш, но ще го познаеш. В 32г.с.вече трябва да е с главата надолу и звука да идва от там   Grinning
Точно хълцане е, ако е на определени интервали Peace
Виж целия пост
# 5
Най-вероятно е хълцане.Аз също съм усещала.
Виж целия пост
# 6
  
Познавам 4овешката анатомията мила Дея много добре- биолог съм!  Повярваи мога да разли4а кьркоренето на едни 4ерва!!!!!,ако беше така няма да задавам темата,нали се сешташ???а в слу4ая с нищо не ми помагаш,нека другите мами се произнесът
Виж целия пост
# 7
И аз мисля, че е хълцне.
Виж целия пост
# 8
Аз мисля че ти къркори коремчето,но щом казвах е бебока.Ня мен не ми се случвало.
Виж целия пост
# 9
И според мен бебо хълца.
Виж целия пост
# 10
И според мен бебо хълца.
Peace
Виж целия пост
# 11
 
Познавам 4овешката анатомията мила Дея много добре- биолог съм!  Повярваи мога да разли4а кьркоренето на едни 4ерва!!!!!,ако беше така няма да задавам темата,нали се сешташ???а в слу4ая с нищо не ми помагаш,нека другите мами се произнесът
Нещо сме докачливи, м?

Хълцане вероятно...ама звуци от корема си не съм чувала, докато бях бременна.
Виж целия пост
# 12
И според мен или е къркорене или хълцане.Мойто първо бебе,преди да го родя и пръцкаше в кореме ми и се чуваше съвсем ясно.Аз знаех,че не съм аз и като бях навън с хара умирах от срам  Embarassed
Виж целия пост
# 13
виж тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=44326.msg823219#msg823219
Виж целия пост
# 14
Хахахаха много ме разсмя освен да чуваш къркоренето на червата си,няма какво друго да е  Peace
и аз така си мисля Peace Peace, а може да е хълцане Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия