27.02-5.03 - Бебета и мартенички ще си имат всички!

  • 9 374
  • 254
Добро утро, момичета!  Sunglasses

Нека през тази седмица баба Марта ни донесе много положителни тестчета, много здраве и любов!

Лек, спорен, усмихнат и прекрасен понеделник ви желая!

Виж целия пост
# 1
ДОбро утро  и от мен! HugСтрахотна теми4ка. LaughingНека се изпълни само с хубави новини  за мноооооого много първомартенски нов ини за  беб4ета. Wink
Чао за сега от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Добър ден, момичета-кокичета! Пожелавам ви пролетно настроение и тестове с по две черти през новата седмица!  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Добро утро, кокиченца мои!

Мамутче, прекрасно заглавие наистина!

Желая ви прелестна седмица, изпълнена с нежност, любов и прекрасни новини!

Това е за прекрасно пролетно настроение!


Виж целия пост
# 4
Добро утро и от мен,
желая на всички много хубава седмица
на чакаштите стискам палци, и на  краката (да не е посмяла да идва гадната лелка, че #2gunfire)
на тестващите два пъти повече късмет за  EFP

Виж целия пост
# 5
и аз си пожелавам положителен тест и едно сладко бебе на видеозона - и на вас мацки същото  love001 newsm44
Виж целия пост
# 6
Прекрасно настроение тази седмица и нека на всички скоро да се случи това:  bouquet
Виж целия пост
# 7
Еех, добре че сте вие да ми се оправи настроението малко и да ме извади лееко от дупката, дето съм паднала и продължавам да си я копая сама.
Първо заглавието на седмичната тема ме накара да се усмихна, после лалетата на Теди - страхотни са, както винаги, и накрая щъркела ме довърши Simple Smile
А си мислех, че нищо не може да ме разведри.
Благодаря ви момичета, лека и успешна седмица ви желая.
Виж целия пост
# 8
Sladurkata пожелавам ти го най-искрено както и  на себе си.
Аз след малко ще звъня на док да уговоря час за следобяда.
Стискам палци за много положителни тестове !

Хайде слънчева и весела седмичка и от мен! И много любов ...   bouquet
Виж целия пост
# 9
Страхотна темичка mamutche   Laughing, дето се вика от твоите уста в Божиите уши Laughing
Какви прекрасни цветя ни е подарила пак Теди. Как да не му стане хубаво на човек. Hug Даже ми идва от вътре да ходя да си взема едно пролетно букетче, ама то трябва и ваза, че от днес съм в новия офис официално и току се оглеждам, ама май доста неща има за купуване още Rolling Eyes

Страхотна седмица ви пожелавам!Само хубави новинки да ни заливат Hug
Виж целия пост
# 10
АМА ЧЕ ЧУДЕСНО НАЧАЛО за новата седмица!
Тедко, мерси за красивите цветя, Мамутче - на теб БЛАГОДАРЯ  за чудесното заглавие на темичката.
   Мацки, аз се чудя вече дали да се смея или да плача. Бях на поредният преглед /гледаха дали се е спукал фоликула/, и тая ПУЩИНА /както сладкото ЦВЕТУНЧЕ я нарече/ още си стои там. Впечатление ми направи, че днес БТ ми е паднало с 2 десети и доколкото съм чела това пък е  знак, че ову ще настъпи. Кажете си компетентното мнение, моля ви.
   Втората новина е че /дръжте се да не паднете  Mr. Green/ и ЛЕВИЯТ яйчник е направил един хубав фоликул /17-18 мм/.
  Третата новина - цитонамазката ми е добра. Казаха 2-ра група /на мен не ми говори нищо/, но лекарката каза че е чудесна. Сега си чакам само микробиологията!
   Целувам ви с много слънчева любов, прегръщам ви с пролетни прегръдки!
 Чакаме добри новини!
CHARMING - нал' знайш, бързо идвай да се отчиташ, че дъхът ми спира кат' се сетя за теб!
Виж целия пост
# 11
Голдънче честито за добрите резултати. ПАП 1 и ПАП 2 са групите в които няма проблеми, няма ракови клетки и т.н. Казват, че ПАП1 и девствениците нямали Mr. Green
Аз уговорих час, док каза, че ако не е бебе щял да ми вземе секрет заради честото пишкане, а хич не ми се искаше в такъв момент да ме бърка Tired
Ще се опитам да го убедя да чакаме още ако нищо не се види Crazy
Времето се оправя, дано наред с това и хубави новинки да нахлуят на форумчето Praynig
Виж целия пост
# 12
Здравейте, мацки!  Grinning
Явно сте в добро настроение, което ме радва много!
Charming, стискам ти палци да видиш бебче днес на прегледа! Praynig Това голяма закъснение подобава да е от нещо хубаво Wink
Голди, мила секс, секс и пак секс! Пустите му фуликули все ще ги улучите бе!  Peace Laughing
Мамутче, готина тема!;)
Теди, все се чудя де ги намираш тез красоти!  newsm78   bouquet
Аз още си чакам лелята. Вече ме болят и гърдите, и коремчето... SadНе знам дали да си купя тест днес пак или да дочакам до към сряда и да ида направо на дофтор  newsm78
Какво ще ме посъветвате вие?
Гледахте ли вчера по БТВ репортерите даваха за Фондация на Българските майки от bg-mamma? Чак ми се прииска да съм в София да се включа и аз в тази инициатива!  Simple Smile
Целувам ви всички! Весел ден!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
4естита нова седми4ка моми4ета.дойде и месеца на жените.желая на вси4ки нас много здраве,щастие, лубов и много добри новини през тази седмица.
Виж целия пост
# 14
Здравейте и от мен! Чудесна темичка, дано Баба Марта ни донесе несамо мартенички, а и много приятни изненади!
Теди, чудесни са лаленцата!
Голдънче, ами май първото фоликулче чака второто да се уголеми достатъчно, за да се пукнат двечките и да има близнаци Grinning
Хайде Чарминг! Какво става? Чакаме новини!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия