искам да ви питам ???

  • 585
  • 10
Здравейте мамчета искам да ви питам един въпрос относно никненето на зъби.Малкия се лигавеше страхотно ,но в последните 3 дни спря да се лигави ,но за сметка на това е ужасно ама ужасно кисел.Все реве ама чак се дере от рев възможно ли е точно преди да пробие зъб да спре да се лигави в очакване на зъба.Непрекъснато хапе нещо и изобщо не спи ,направо вкъщи е ад изобщо не преувеличавам.Спря да яде абсолютно всичко каквото е обичал преди неще и неще само щом види шишето и вой до небесата.Нощно време е направо кошмар сигурно се чуваме на10 км от нас.Предполагам че го мъчат зъби ама вече3 ден е така направо откачих.Горе долу в какъв период от време ще пробие проклетия зъб при такива симтоми според вас?Като пипна венеца отдолу е леко подут и е много бледо розов към бял даже.Моляви кажете че ще полудея не издържам вече .
Виж целия пост
# 1
Божа работа, кога ще избие зъбчето;
не искам да те плаша, но в един момент и ние бяхме на същото дередже;
пробвай да му даваш на детенцето камомила вулгарис, хомеопатично е; много мами казват, че помага;
някои мами мажат с Дентинокс и Калгел, при едни помага, при други не
Въоръжи се с повече търпение
Виж целия пост
# 2
Сещо така може да опиташ Panadol baby. Облекчава болката. Ние още нямаме зъби, но са ми казвали. Даже на него пише че облекчава болката при никнене на зъбки.
Виж целия пост
# 3
pipince мажа и с двата гела даже и от Америка ни донесоха Оралджел ама нищо не става.И Хамомила му давам и панадол ама нищо и нищо.Даже и свещички вибуркол му слагам ама е яко нервен и се дере от рев такова чудо не съм виждала.От панадола леко се успокоява ама той е вече като се е уморил от рев и нищо друго не става
Виж целия пост
# 4
Да,възможно е да спре да се лигави, преди никненето на зъбчето.Ние бяхме така.Първото зъбче изникна с доста зор и безсънни нощи,а второто даже не разбрах кога се е появило.А лигавенето започна още през 4-тия месец и продължи по изникването на зъба.Сега сме в очакване на 3-тото ,кисела е,буди се през ноща,но лигавенето отмина.
Виж целия пост
# 5
Освен пак с пекаря да се консултираш; наистина е супер кофти, като се мъчи така детенцето Sad Sad
Допитай се до педито; дано той/тя даде някакъв съвет
И по-скоро да избива зъбчето Praynig
Виж целия пост
# 6
Когато избива зъбче венеца става белезникъв до стъклен на цвят. После може леко да порозовее. Вземи лъжичка и опитай дали звънка. Така първо ще го разбереш като се покаже зъбчо. Общо взето няма спасение от болката,защото и Панадола не си е безвреден. Може да видиш дали има Т. Някой деца получават и ужасно разстройство, хрема, Т  когато им никнат зъбки. Ако е без Т е най-добре да го уморявате детенцето ,че каталясало да спи по -лесно. Дано бързо се разминете с болката.
Виж целия пост
# 7
На Вики първите две зъбчета пробиха така - първо лигавене около месец, после 1 месец нищо, след това 1 месец не спане  Tired после пак лигавене и накрая избиха. Е, мрънкаше от време на време, но не бе толкова зле. Като започнеше да мрънка и давах Калпол - не знам дали му минаваше, но при него имаше ефект Peace
Дано по-бързичко му избият, че да си починеш Wink
 
Виж целия пост
# 8
благодаря за отговорите мамички.И тази нощ не съм спала направо на зомби съм ама и бебчо очичките са му със тъмни кръгове отдолу.Зъбче още няма.Опитах с лъжичка и нищо не чувавм само леко ми грапавее отдолу.Той беше болен миналата седмица и педито каза че заради зъбките имунитета му е паднал.Имаше Т и пихме антибиотик,защото беше над 38.Сега няма Т.Не кашля няма сополи само дето реве до полуда и с нищо не ще да се расее.Нито на бънджито нито с играчки нито да го нося направо незнам дали има такъв тежък случай.Отказва да яде като му дам шише дъвче биберона сеедно иска да го скъса направо го дърпа с устата.,и с лъжичка пробвах ама и с нея не иска бута ми ръцете и пищи.
Виж целия пост
# 9
Ой, милите, ясно е ,че са зъбите .Правилно ви е казала лекарката. Наистина им отслобва имунитета ама не винаги се налага АБ. Дано правилно да е преценила. Нормално е и да не иска да яде. Дано някой да те отмени малко да починеш.
Виж целия пост
# 10
И ние сме така. Той се лигави вече втори месец. Има дни когато просто не се издържа, реве та се къса и започва да яде по малко от обикновенно. Така е през два три дни, рев до небесата около три дена и после около два три дни почивка и после всичко отначало. Предполагам че щее така докато поникне зъбчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия