Д-р Д. Геогриев от Св. София?

  • 1 217
  • 3
Има ли някоя мама, която да е раждала при него?
Можете ли да споделите отзиви?

Аз ходя на прегледи при него в частния му кабинет и засега съм много доволна, мисля да раждам при него.
Виж целия пост
# 1
Цитат на: Slunce
Има ли някоя мама, която да е раждала при него?
Можете ли да споделите отзиви?

Аз ходя на прегледи при него в частния му кабинет и засега съм много доволна, мисля да раждам при него.


Има, има. И повечето са доволни.
Май беше около 400 евро.
Виж целия пост
# 2
Какви са тия цени 400 евро?
Ходих в Св. София на Училището за бъдещи родители (което те организират) и там ни казаха че ако искаш да си избереш д-р, плащаш 500лв предварително на БОЛНИЦАТА и когато започнеш да раждаш те го намират и го викат да дойде. Не съм се разбирала с д-р за раждане (въпреки че ми наближава). Обаче съм чувала, че като се разбереш с него, и той те вика да раждаш в неговата смяна (особено оня случай с д-ра от МД дето го даваха по НТВ) и ти предизвиква раждането, без да имаш разкритие. А пък и съм против безмисленото секцио - това си е операция все пак.
Виж целия пост
# 3
И аз ходя при него в частния кабинет, макар и доста рядко. Много настоящи мами ми го препоръчаха и съм чувала мноооого хубави отзиви. Само едно мамче беше недоволно.
Мислех да раждам при него, но в момента доста се чудя дали да не се ориентирам към МД...още не съм го решила.
Все пак само хубави неща знам за него и специално ме изпратиха там.
Разрови в дир-а...тамошните мами ме пратиха при него.
 Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия