Да се притеснявам ли - дъщеря ми пи вода от ваната?

  • 1 789
  • 30
Здравейте мами,
пробвах с търсачката, но не намерих подобна тема /ако има пуснете линк  Embarassed/ и за това искам да споделите опит. Тази вечер къпах бебето сама, защото тати е на работа и докато я сапунисвах тя надигна чашата, с която я поливам и пи е силно казано по- скоро си изля няколко глътки вода в устата. Никога до сега не е проявявала такава съобразителност и аз бях неподготвена. Във водата имаше Wasch gel на Bubchen. Предполагам производителите са се съобразили с това, че от бебетата може да се очаква всичко и едва ли е вредно, но все пак какво мислите дали е опасно, да се притеснявам ли, ще й стане ли нещо?
Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
 Joy Joy Joy Това го правим всеки път  Laughing
Виж целия пост
# 2
Ако ще те успокои - моята госпожица всеки път си пие запенена водичка и явно когато е с  пяната за вана на Бюбхен и харесва повече отколкото, ако е някой друг шампоан  Wink.
Виж целия пост
# 3
Споко, и моята го прави от най-ранна възраст. Само дето сапунът е друга марка и не пие с чашата ами с "шепи" като кучетата Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Охо, що вода е излочила дъщеря ми от ваната... Като беше по-малка - а съм обърнала очи, а се е навела, както си седи, и отпиваше...явно добре й действаше Mr. Green
Сега е голяма и културна. Има си чаши, с които си гребе и си пие.
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай - козметиките за деца и най-вече за бебета са съобразени с това Wink че може да има пиещи дечица Laughing
Освен да стане по - здрава - нищо друго няма да и се случи Peace
Виж целия пост
# 6
Няма изобщо да се притесняваш,и моя редовно си пие от коритото Wink
Виж целия пост
# 7
И Руми редовно си пие от ваната и даже си смуче гъбата newsm78.А как се сърди,когато не й давам.....Сигурно са вкусни тези шампоанчета Peace!
Виж целия пост
# 8
Не искам да ти казвам пък откъде си сръбва като остане без наблюдение моя синковец... Embarassed  smile3550  Embarassed
Виж целия пост
# 9
И ние се напиваме всеки път Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Моята е голяма, но докато се полива с канчето си сръбва... кога без да иска, кога не толкова "без да искам" Simple Smile
Най-вероятно малката красавица да си е изплакнала устата. Ако е глътнала нещо щеше даразбереш... понякога се закашлят.

Ако знаеш още колко неща ще пие, понякога много по-опасни от малко Wasch gel на Bubchen във водата. Моята красавица беше пила от автършейфа на баща си.
Виж целия пост
# 11
Спокойно, София до преди няколко месеца освен от ваната, друга не пиеше  Joy
Виж целия пост
# 12
Спокойно, София до преди няколко месеца освен от ваната, друга не пиеше Joy

 Peace отнася се за Васи.
Подходих радикално - от 3-4 месеца се къпем под душа. Не, че не си облизва стичащият се шампоан. Sick
Виж целия пост
# 13
Моята пьк единствената вода ,която пие е тази ,с която при кьпане и мия лицето ,просто изплезва език,за да ми оближе мократа рька,така няколко пьти....и толкова с пиенето на вода на ден. hahaha
Виж целия пост
# 14
 От ваната не е опасно, но можеш да се притесниш, ако я завариш да пие вода от толалетната чиния Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия