Бъдещи майки - шофирате ли ?

  • 1 810
  • 78
Здравейте бъдещи майки!

Бихте ли ме посъветвали дали е редно да се шофира по време на бременност. Аз лично малко се притеснявам, но все пак имам желание да шофирам понякога. Вие  въздържате ли се да кормувате ? 
Виж целия пост
# 1
Ами аз шофирах до последно...стига да се чувстваш добре - няма проблем Peace
Виж целия пост
# 2
До последно , все си ходех с колата навсякъде . Но зависи и как се чувстваш все пак .
Виж целия пост
# 3
Аз си карах до последно.Не ми е пречило нищо.
Виж целия пост
# 4
Аз бях на 2.5 месеца - бременна, когато започнах шофьорските курсове/а, като се има предвид, че там стреса е по-голям/ и на 3.5 месеца от първия път взех книжка.
Нямала съм никакви проблеми.
Предполагам, че не е желателно шофирането към 8-9 месец newsm78
Виж целия пост
# 5
 PartyНаистина си зависи от това как се чувстваш,аз спрях да шофирам някъде към 6 месец така си реших за себе си! Stop
Виж целия пост
# 6
Шофирах до деня на раждането. В колата се чувствах прекрасно - седалката ми е много удобна и предпочитах да прекарвам повече време шофирайки, отколкото ходейки, когато бях заприличала на кашалот и ме болеше кръст, гръб, крака и т.н.
Виж целия пост
# 7
През цялото време шофирах,но както и другите момичета са писали зависи ти как се чувстваш.
Виж целия пост
# 8
Аз съм още в началото, но си давам сметка, че съм напълно свикнала с независимостта си да се придвижвам когато и където искам... Засега шофирането не ми носи повече стрес от обикновено. Смятам ако всичко е наред да се откажа частично от колата си само в полза на ходенето пеша през топлите месеци.
Виж целия пост
# 9
За сега си карам без проблем. Докато се чувствам добре зад волана ще си шофирам.
Виж целия пост
# 10
Работата ми беше свързана с много шофиране из града, а работих до последно. Сега също нямам притеснения да карам бебочка Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Все още всеки ден си карам колата и така смятам да е до края, немога да чакам някой да ме закара някъде или да разчитам на друг вид транспорт.
Виж целия пост
# 12
До последно шофирах и аз, и съпругът ми се шегуваше, че поне към родилния дом съм можела да му дам да кара Grinning
Виж целия пост
# 13
И аз шофирах до последно и някакси бях успяла да си наглася шофьорската седалка, така че коремът почти не ми пречеше (а иначе ми пречеше в почти всичко друго). Чувала съм, да се оплакват други шофьорки, че през бременността шофирането повече ги стресирало, но не ми се е случвало на мен, даже се кефех, защото вместо да шофирам до работа и обратно, ходих по бебешки магазини от единия до другия край на София през време на 45-дневните болнични. Беше ми на ремонт колата един-два дни през 9-тия месец и движих с градския транспорт - беше супер неудобно седнала и ми се гадеше. Ако трябва да ходиш някъде, да не би градският транспорт да е за предпочитане?
Виж целия пост
# 14
Ако не ти пречи си карай...
Аз предпочитам да се возя вече, защото така си полягам на седалката и ми е по-удобно, защото много ме блъска бебето в ребрата. Но когато няма кой да ме кара си шофирам сама. Важно е ти как се чувстваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия