Точкова диета

  • 4 250
  • 7
Някой подлагал ли се е на точковата диета?Ефект има ли?
Чудя се дали да я почна newsm78?Има ли желаещи заедно да отслабва ме чрез точки,чимам едни 20кг в повече Embarassed!
Виж целия пост
# 1
Скоро се обсъждаше това, виж:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22834.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76173.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77709.0
Виж целия пост
# 2
аз имам 15 кг в пове4е Embarassedсамо това 4удо не съм пазила досега Rolling Eyesно имам  4увството, 4е много бавно се свалят килограмите с тази диета...и докато ги махна, лятото ще свърши ooooh!нека, който е смъквал килограми с то4ковата диета да каже за колко време колко е свалил и в какво се състои самата диета newsm78 доколкото знам, има няколко разновидности на диетата Crazyмерси предварително  bouquet
Виж целия пост
# 3
Точковата диета комбинира в себе си НВД и разделно хранене. Ако сами по себе си практикувате едно от двете, ще отслабнете. Е, не скорострелно, но пък и няма ефект от светкавичните диети...
Виж целия пост
# 4
Точковата диета комбинира в себе си НВД и разделно хранене. Ако сами по себе си практикувате едно от двете, ще отслабнете. Е, не скорострелно, но пък и няма ефект от светкавичните диети...
Точно така.Аз я правих наскоро тази точковата, защото много ме привлече с разрешението да се ядят палачинки hahahaЗначи за 8-9 дни точкова, плюс два дни лунна, в началото и в края на периода, свалих приблизително две кила.Ако имате да сваляте повече, обзалагам се, че ще става по-бързо дори.
Виж целия пост
# 5
Точковата диета наистина има добър ефект, но се изисква и постоянство. За 1 месец свалих 4 кг - не е много, но пък не е и малко. Peace Едната седмица почти изкарах на палачинки с кашкавал и шункка и мляко. Въобще не се гладува. Но една седмица преди цикъла се провалих генерално  Embarassed- бях освирепяла за сладко. От тогава мина един месец, през който не съм на диета и съм качила само 1 кг /а си хапвам порядъчно/. Наистина има ефект. Четвъртата седмица от диетата си направих и лимоните с чай от лайка и пиех по около 200г сутрин на гладно /1 лимон - 6 точки/. На мен ми беше приятно на вкус. Ако не друго, то с тез лимони си засилих малко имунитета, защото спрях да кашлям всяка сутрин /не съм пушачка/ и се чувствах много тонизирана.
 LaughingОт началото на седмицата съм на пости до Великден, затова ако правя пак точкова диета, ще стане чак след Великден.
Ако тогава са останали още пухкави мами из форума, може да се пробвам с тях.
 LaughingТова е от мен.
Виж целия пост
# 6
Emmy, аз от 19.02. съм на точкова диета.
Ето ми и резултатите:
19.02 -   57,000 кг
20.02   56,000
21.02   56,100
22.02   56,600
23.02   55,500
27.02   54,800
28.02   55,000
01.03   54,500  bowuu

Тегля се всяка сутрин нарочно облечена и обута с ботуши, за да се амбицирам и не губя кураж. Коремчето ми вече не е толкова подуто, както бях в началото  Embarassed , чувствам се добре, съзнателно избягвам да влизам в кухнята, когато съм си вкъщи, а на работа хапвам само каквото съм си подбрала сама.

 Ето едно мое примерно меню:

 Heart Eyes Закуска:
сирене - 50 г - 1 точка
чай без захар - 0 точки
варени яйца 1 или 2 - 1 точка

 Party Обед:
телешки бульон - 0 точки
шунка - 0 точки
краставица или домат - 6 точки
сухар - 2 - 16 точки

 Flutter Вечеря ( най-късно в 17:00 часа):
пилешко месо - 0 точки
бульон - 0 точки


   
Виж целия пост
# 7
Аз отслабвам само с точковата диета и първия път резултата беше за 10 дни - 7 килограма, сега пак я правя и резултата е за 4 дни - 3 килограма. Но трябва да кажа, че плодове и зеленчуци и зобщо не ям. По принцип в диетата пише, че за да отслабнеш трябва да приемаш между 24 и 40 точки. Аз гледам да не правя повече от 7-8 точки на ден. И тогава наистина се отслабва много бързо. Аз средно свалям по 0.5 кг на ден. В първите дни отслабването е по-бързо, после по-бавно. Аз първия път като я правих след 10-я ден почти спрях да свалям, но и по принцип нямаше накъде повече да свалям. Искам да кажа, че ако имате само 7-8 кг. в повече достатъчни са и 10 дни, но ако са повече диетката ще е по-продължителна. Но наистина за да има резултат трябва да се спазва стриктно newsm08 Дори и една бисквитка може да ти провали диетата. Успех!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия