Витошки лифтове ще возят без пари пенсионери, студенти и ученици на 4 март

  • 462
  • 6
Пускам тази темичка,за тези,които не знаят, че всяка първа събота от месеца има такава "далавера" Wink
Весел празник Wink


28.02.2006  http://dnes.bg/ - 12:30
На 4 март /събота/ лифтовете "Симеоново - Алеко" и "Драгалевци - Голи връх" ще превозват  безплатно пенсионери, студенти и ученици срещу представяне на карта за градския транспорт, съобщава Столичната компания за градски транспорт.

През март 2006 година пътническият въжен лифт "Симеоново - Алеко" ще работи в седмичен график: вторник, сряда, четвъртък, петък, събота и неделя, информират от компанията.

Пътническият въжен лифт "Драгалевци - Голи връх" ще работи през месеца през петъчните, съботните и неделните дни. Работното време с пътници е от 08.30 до 17,00 часа.

Ще се осигури транспортно обслужване в съответствие с графика на работа на въжените линии. Първите коли от квартал "Хладилника" и квартал "Дървеница" ще тръгват в 7.45 часа, а последната кола от Първа лифтова станция "Симеоново - Алеко" в делнични дни ще тръгва в 18.30 часа, а в почивни и празнични дни поради големия поток от пътници - в 19.00 часа, информират от компанията.



Виж целия пост
# 1
Чудесно Simple Smile
Аз обаяе мразя Симеоновския лифт... как прозвуча... а туй ми е по специалноста. Ако е хубаво времето и не е мокро мога да разходя малката.
Виж целия пост
# 2
Мерси, че ме подсети Grinning Най-обичаме да се качваме със Семионовския до Алеко и после да се "търкаляме" надолу. Малко преди долната станция има много хубави полянки за пикник. Но ще трябва да почакаме още няколко месеца Grinning. Тази година ми се ще да се повозим и на открития лифт. Ех, че се размечтах, а на вън какво е време...
Виж целия пост
# 3
Да ве... това време. Излизах днес, валя ме жесток дъжд. По едно време мъж ми по КЮто каза "я виж какво е навън".
Аз също обичам Драгалевския лифт... обичам да си клатя краката във въздуха. Даже с куче съм се возила на него Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Да ве... това време. Излизах днес, валя ме жесток дъжд. По едно време мъж ми по КЮто каза "я виж какво е навън".
Аз също обичам Драгалевския лифт... обичам да си клатя краката във въздуха. Даже с куче съм се возила на него Simple Smile

И ние си возиме  animal037 Simple Smile
В четвъртък пак ще ръсне снежец,а днес щерката се е "разбила" от каране,чете си книжки под одеалцето и ми разказва как на "Лале" освен ски-училищата почти никой не е имало  Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Повдигам я мъничко  Sunglasses
Виж целия пост
# 6
Ако дигна мъж ми може и да отидем, но кат знам к'в ще е ужас по лифове и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия