Green peel

  • 3 021
  • 6
[size=10pt]Здравейте, мили дами! Имам към Вас 1 въпрос относно заличаването на стрии. Имам много стрии по корема и ханша и са ми голям комплекс. Искам да Ви попитам някоя от Вас изпробвала ли е  метода Green peel  и постигнала ли е някакъв ефект с него? Мазали ли сте се с бръшлян накиснат в зехтин или масло против стрии на Икаров със същата цел? ( То май въпросите ми станаха 2 ) Благодаря Ви предварително![/size][/color]
Виж целия пост
# 1
До колкото знам Грин пил-а е "най-лекия" от всички видове пилинги. Не мисля , че би помогнал за стрии...трябва ти някакъв по сериозен пилинг ,  като химически например , но аз лично не бих рискувала с него.
Виж целия пост
# 2
Аз си правих на лицето, но ефектът беше никакъв, само дето търпях боцкане 5-6 дена и платих куп пари.
Виж целия пост
# 3
На мен ми ги махнаха с "Изи пил" в някоя по- задна тема подробно съм описала начина Laughing
Виж целия пост
# 4
Вземи си кативния серум на Мустела за заличаване на вече съществуващи стрии.
Виж целия пост
# 5
Вземи си кативния серум на Мустела за заличаване на вече съществуващи стрии.
Ще обясниш ли по-подробно за това нещо - какво представлява, колко струва и намира ли се в аптеките?
Виж целия пост
# 6
За Мустела - в по хубавите аптеки се продават продукти на Мустела. Питай за продукт за заличаване на стрии. Аз лично не съм го ползвала, защото благодарение на крема на Мустела за предпазване от стрии нямам нито една стрия от бремеността.
Все пак от това, което съм чела май стриите с мазила не се махат, а само може да поизбледнеят, така че.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия