Имахте ли болки?

  • 2 172
  • 15
Момичета имахте ли болки, когато трябваше да ви дойде, а се оказахте бременни?
Ако да,  като друг път ли бяха или по-леки, по-силни?
Виж целия пост
# 1
Да аз имах болки.Болеше ме както винаги преди да ми дойде, и кръста също , затова и аз в началото не допусках , че съм бременна....но то се оказа че съм , за моя най голяма радост:)
Виж целия пост
# 2
Zdrasti!Az imah bolki,no malko po-leki,iavno e normalno.Lek den ti jelaia i spoko!
Виж целия пост
# 3
И аз имах болки но по явни от преди в яйчниците, кръста, а в гърдите бяха непоносими още две седмици преди да не ми дойде Wink
Виж целия пост
# 4
Мен също ме болеше и то точно по същия начин, както като ми идваше. Бях 100% уверена, че това са предменструални болки.
Виж целия пост
# 5
И аз имах болки в яйчниците предимно и сега от време на време пак ме пробождат, а гърдите ме заболяха след 7 дневно закъснение...
Виж целия пост
# 6
Да, даже малко прокървих. Почивай повече.
Виж целия пост
# 7
Имах болки, бяха по-силни и някак по-особени. То аз си бях с болезнени контракции през цялата бременност, но тези в началото бяха по-различни...
Виж целия пост
# 8
и аз имах болки, и когато разбрах че съм бременна много се притеснявах от тях, но мимичетата тук ме усокоиха както и доктора , че това е нещо нормално и всеки месец когато трябва да ми идва ще ме наболява. Да не говорим, че попринцип непрекъснато наболява тук -там, но предвид процесите които се случват е нормално:)
Късмет и не се шашкай!
Виж целия пост
# 9
И аз имах болки, дори когато ми закъсня пак си мислях, че не съм бременна защото си имах всички предменструални признаци Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Първият път нямах, но вторият и болки, и кървене...всичко си имаше, но бързо отмина.
Виж целия пост
# 11
Нямах нито болки, нито нищо и много се изненадах, като разбрах, че съм бременна  Confused
Виж целия пост
# 12
Аз също имах болки точно такива каквито имам преди да ми дойде ,а болките в гърдите бяха дори по -силни от друг път и точно на датата леко прокървих ,но уви ,бях бременна.
Виж целия пост
# 13
И аз също имах болки, малко по-силни от менструалните . А също така и леко придърпване ниско долу до 4-ия месец.
Обясниха ми, че е нормално и се дължи на нарастването на матката.
Виж целия пост
# 14
И мен ме наболваше, точно като че ли ще ми идва и бях напрегната като пред мензис. Бях сигурна че всеки момент ще се появи  - и така 20 дена. Още повече първите тестове  /на 5 и 10 ден от закъснението/ бяха отрицателни. И на 20 ден като се появиха две чертички не можах да повярвам Shocked  но и много се зарадвах. Grinning  Grinning  Grinning .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия