как да го разкарам

  • 1 575
  • 10
Имам колега, който непрекъснато ме ухажва. Ухажването е хубаво нещо, но мен специално въпросния мъж много ме дразни. Държа се хладно и делово, ама той си продължава да ми прави разни намеци. Не искам да бъда груба, защото това може до попречи на работата ни, от друга страна, вече взех много да се изнервям.Искам да ме остави на мира. Татковци, вие как се "усещате"? Мами, изпадали ли сте в подобна ситуация?
Виж целия пост
# 1
Ако е разбран човек (поне да разсъждава и разбира какво му се говори), инициирай директен разговор.
С добри думи и без усмивки - нити мили, или ехидни, съжалителни, официални. Просто са забранени, дори и неволните.
Кажи му че ухажването е добър начин да подскажеш чувства или сексуални желания. Похвали го сдържано, че се отнася така с жените, нека продължава. продължи с това, че ... се уморяваш в случая, защото "...това което ти казваш (чувстваш към мен, искаш с мен) при (или в) мен го няма".
Ако имаш някакви планове за него, кажи му ги - примерно, кажи "...мога да позволя да продължиш да работиш с мен все така спокойно (успешно, нормално)", дори и такова изявление да е леко абсурдно (ако е директорът или собственика на фирмата Simple Smile). Даже е по добре да вмъкнеш точно така думата "позволя". Може да ми кажеш и да свърши нещо полезно за теб в работата и че това е единственото, което допускаш.
Това е. Ако той е лош човек (изразявам се сдържано, нарочно е) може и да не се отървеш. Тогава приеми че нещастията които следват - проблеми с работата - не са по твоя вина и дано ти е по леко.
Абе.... дръвник  Joy hahaha hahaha #2gunfire
Весела пролет и щастлива баба марта  bouquet
Виж целия пост
# 2
За щастие, не е шефа.И за щастие сме в отделни кабинети. Дразнещото в случая е, че прави демонстрации в присъствието на другите колеги. Те, колегите, стоят и му се подхилкват. Напълно наясно им е ситуацията с оглед хладното ми държание....и той изглежда вече смешен, само че на мен не ми е смешно.
Благодаря за съвета. Ще опитам. Поздрави и на теб и Честита Баба марта!
Виж целия пост
# 3
Кажи на въпросният нахален тип, че:
1. .....си имаш сериозен приятел и други мъже не те интересуват.
2. .....с нищо не те впечатлява и не желаеш да имаш нищо общо с него.
3. .....досажда ти и прави работната ти атмосфера нетърпима.
Виж целия пост
# 4
ако имаш разбран шеф, отиваш и му изпяваш всичко и той да се оправя-нали за това му плащат, да създаде добър и продуктивен екип от хора....или поне при мене е така Whistling
Аз лично ходя и се оплаквам за всичко!

Един от колегите ми онзи ден се опита да се пошегува по начин, който не ми хареса и го заплаших,че ще го докладвам за неколегиално отношение и че ще го дам на съд, за полова дискриминация на работното място! #Cussing out Глътна си езика Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Зависи какъв човек си. Може директно да му кажеш, че ти допада като характер или като човек, че поведението му в последно време вече взема да те дразни и нещо в този дух. Така спестяваш и неговите усилия и твоите да търпиш това.
Виж целия пост
# 6
Кажи на въпросният нахален тип, че:
1. .....си имаш сериозен приятел и други мъже не те интересуват.
2. .....с нищо не те впечатлява и не желаеш да имаш нищо общо с него.
3. .....досажда ти и прави работната ти атмосфера нетърпима.

И аз това бих те посъветвала.  bouquet
Виж целия пост
# 7
"Сподели" с него, че си много доволна от Др. Х, който е специалист по венерически болести.
Виж целия пост
# 8
Кажи си му направо,че мъжа ти е много ревнив и ако иска да останете добри колеги да спре с подмятанията и да те остави на мира  Hug
Виж целия пост
# 9
Кажи си му направо,че мъжа ти е много ревнив и ако иска да останете добри колеги да спре с подмятанията и да те остави на мира Hug
LaughingТочно в десятката!!! Той наистина е много ревнив! Ще взема да те послушам и в понеделник ще му кажа.
Благодаря и на другите от форума-спазвам техните указания.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Аз съм на принципа-право куме в очи Simple SmileКато няма усещане въпросния...просто режеш през кръста и толкова Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия