препоръки за доктор във в.търново

  • 489
  • 7
сега съм в софия но последните три месеца ще съм във в.тътрново
Виж целия пост
# 1
За какъв доктор питаш?
Виж целия пост
# 2
за прегледи и раждане аг
Виж целия пост
# 3
Здравей!Относно докторите в Търново ще чуеш най-различни мнения и препоръки-от едната крайност до другата,затова не искам да се обвързвам с коментари ,но ще ти кажа аз при кого бях.Наблюдаващ ми беше Паньова-разбира си от работата жената и е много мила-никога не би се развикала на една бременна жена,за разлика от някой от големите светила в града.Каквито и въпроси да имаш към нея ще ти отговори на дълго и на широко.Ако желаеш по подробна информация за нея или за родилното може да ми пишеш на лични!
Желая ти лека бременност и приятен ден!
Виж целия пост
# 4
Аз мога да ти препоръчам лекар - пиши ако искаш на лични. Много съм доволна!
Виж целия пост
# 5
От личен опит мога да ти препоръчам д-р Витанова (Приема всеки делничен ден в поликлиниката- 4-ти етаж, практика "Хера") Аз консултирах при нея и двете си бременности, като втората беше рискова, заради предишен спонтанен аборт. Докторката е много внимателна и любезна. Ще ти отговори на всички въпроси и ако имаш някакви съмнения или оплаквания, винаги взема под внимание. Можеш да я ангажираш и за раждане. При мен се наложи секцио и ме оперира д-р Ковачев. От него също съм доволна.
Желая ти успех и реко раждане!
Виж целия пост
# 6
znaes li az polzvah sustata shema predi godina i polovina -givej v sofia no otidoh da rodj vuv veliko turnovo. ne sugeljavam. gledah si bebeto v turnovo 40 dni i se vurnahme v sofia.ako te interesuva poveche i koi izrodi bebeto mi pisi
Виж целия пост
# 7
АГ-те във Велико Търново са супер д-ри за жени без проблеми по време на бременността. Ако имаш такива не им се оставяй в ръцете (казвам го от личен опит- 3 неуспешни бременности в тукашната болница). Късмет ти желая!!! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия