Помощ - идва световно по футбол!!!

  • 2 682
  • 25
Здравейте на всички!!!

Моля за съвет - бременна съм и бебето се очаква в края на Април. Първоначално ще има доста грижи и съм се шашнала малко, а на всичкото отгоре през месец Юни има световно по футбол.
Как да накарам таткото да помага повече и по-малко да гледа мачове?

Виж целия пост
# 1
О  Mr. Green имаш проблем като моя! Предупредена съм от сега за световното, че ще се гледат мачове. ooooh! Лошото е , че не се гледат в къщи #Cussing out и аз не винаги мого да оставя детето на баба му. Неам нерви да се боря и с мачове Sob Ако някой знае рецепта протев мачове да казва бързо! Praynig
Виж целия пост
# 2
Аууу, сложен въпрос, ако намериш отговор пиши ми  Mr. Green Wink.
Сега на сериозно - не го мисли от сега как ще бъде. Имай предвид, че през юни бебчето ти ще бъде на 2 месеца, а това е време в което през по-голямата част от времето спи и не изисква кой знае какви забавления. Спи и ти заедно с него, за да събираш сили, а с таткото съм сигурна, че ще намерите начин да се разберете. Незнам по кое време на деня ще се дават мачовете, но например можеш да го помолиш, на не толкова интересните мачове да те замести в гледането на бебчето, за да излизеш ти на кафе или просто да обиколиш магазините, а ако са вечерно време - да погледаш на спокойствие някой филм или да си вземеш вана.
Сигурна съм, че ще постигнете споразумение по въпроса, пък и какво му пречи да си гледа мача, а бебето да спи на гърдите му  Wink

Ау как мразя мачовете  Mr. Green!
Виж целия пост
# 3
Проблема при мен е обратен - аз обичам да гледам мачове,  мъжът ми ги ненавижда, но тогава се пада да раждам и не знам как точно ще стане. Thinking
Имам една идея, но не знам колко е добра - аз ще гледам мач, а таткото - бебето! Wink
Виж целия пост
# 4
Когато мъжа ми гледа мач, Вики гледа с него  Mr. Green Дори вече има и екип на любимия отбор на тати  NEW CASTLE и вика с него ГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ.
Виж целия пост
# 5
Най-добре отсега го предупреди, че няма да търпиш такива безобразия  Naughty Някой и друг мач да, но цялото световно...
Аз нямам такъв проблем-съпругът ми не е чак много запален, а и да гледа интересен мач-бебето му е по интересно.
Виж целия пост
# 6
Аз пък с нетърпение го чакам. Бебчо тъкмо ще се е родила. И без това тази година няма да ходим на почивка, та с мъжът ми решихме по време на световното да си вземе отпуската, че да гледаме тримата заедно мачовете   newsm20
Виж целия пост
# 7
И аз много си падам по футбола, но ще видим как ще го съгласувам с бебка, живот и здраве Simple Smile А иначе според мен е хубаво да уговориш някоя баба да ти помага тогава. Така и ти ще си доволна, и таткото също.
Виж целия пост
# 8
Аз пък си умирам да гледам подобни неща  Mr. Green

И освен това, може да имате колики и всички така или иначе да седите будни - така поне ще викнете комшиите /примерно/ на по чашка и ще си менкате бебето от ръка на ръка, да не ви окапят ръцете Joy

Да ти имам проблемите ooooh!
Виж целия пост
# 9
Проблема при мен е обратен - аз обичам да гледам мачове, мъжът ми ги ненавижда, но тогава се пада да раждам и не знам как точно ще стане. Thinking
Имам една идея, но не знам колко е добра - аз ще гледам мач, а таткото - бебето! Wink
и аз съм като Буболинка, ама при нас и таткото обича да гледа мачове, май ще гледаме тримата.
Виж целия пост
# 10
Eee, че какво се оплакваш, световното по футбол си е хубавинка! Mr. Green
 Аз пък отсега се чудя как да накарам мъжа ми да се прибира по-рано от работа, та да си гледам мачовете на спокойствие Grinning
Макар че едва ли ще ми пречи някой, щот бебата като види мач по телевизията, оставя всички други дейности  и зяпва като хипнотизирана в телевизора Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Не го мисли чак от сега smile3503 като му дойде времето,всичко ще си дойде на мястото,а пък кой знае,може бебето да се окаже много по интересно на тати от колкото мачовете Peace
Аз съм си решила проблека,като ще с еизнеса в провинцията при майка ми.Ако има къде да отидеш,събирай циганииката и се махни.Тъкмо няма да се ядосваш ако таткото гледа мачовете,тъкмо бебчо ще е на чист въздух,а и ти ще си починеш coolcool
Виж целия пост
# 12
Не би трябвало да го караш да помага.Надали има татко,който да предпочита да гледа мачове пред това да помага в началото за собственото си бебче.
Виж целия пост
# 13
А,световно....ами Шампионска лига на всеки 2 седмици във вторник и сряда,ами Уефа,ами като почнат от петък до неделя разните му английски,италиански,испански първенства,че и нашето българското....тази година няма да има почивка от мачовете,чак другото лято  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ох,миличките,не ви завиждам,ако мъжете са ви големи фенове на мачовете Rolling EyesДобре,че моя малко гледа такива неща
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия