Вече на 10м. а без зъбче

  • 1 458
  • 48
Здравейте мами!
Моята дъщеря е на 10 месеца и още няма нито едно зъбче. Естесвено питах педито  и тя ми каза че нямало страшно нямало човек без зъби, но аз естесвено започнах да се притеснявам. Моля кажете ми има ли други дечица с този проблем мога ли да направя нещо по въпроса. Давах й капки Зимафлор но ги спрях защото се притесних че те може да са причината, спрях и Вигантола.
Виж целия пост
# 1
Ние сме на 8 и още нямаме зъбче Simple Smile

Въобще не съм се притеснила, пък и съм чувала че колкото по-късно, толкоз по-здрави  Hug
Виж целия пост
# 2
Чела съм мнения по този въпрос и това, което запомних бе, че до една година и половина няма място за притеснения.
Виж целия пост
# 3
Чела съм мнения по този въпрос и това, което запомних бе, че до една година и половина няма място за притеснения.
  но само ако няма и някакви други проблеми, напр. разтройство на нервната система, недохранване и др. , но се съмнявам при вас да е така. newsm10
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай, на дъщеря ми първото зъбче изникна на 10м и 9 дена, а след 3 дена и второто Simple Smile. И аз малко се бях разтревожила, но ето, че се появиха. Знам, че е изникването на зъбите е наследствено - на мен са започнали да ми никнат на 11м.
Виж целия пост
# 5
Ако това ще те успокои на Вики му порасна първото на 11м без 3 дни, а на мен първото ми е било на 1г и 7м  #Crazy
Майка ми е била шашната, но пък на зъболекаря са видяли зародишите на 2 такива, които не искали да излизат близо 7м.

Колкото по-късно избият, толкова по здрави ще са.
Аз съм на 30г и до скоро имах само 1 пломба Peace
Виж целия пост
# 6
На Вики първото зъбче й изникна на 11 месеца.Споко!
Виж целия пост
# 7
На моя приятелка детето първото му зъбче се показа на 1 г. и 2 месеца. Няма страшно, това да ви е проблема! Всичко е наред.
Виж целия пост
# 8
Няма място за притеснение  Simple Smile.
Можеш да разгледаш следното инфо :
 Arrow Детски зъби;
 Arrow Пробив на млечни зъби.
Виж целия пост
# 9
Няма да остане без зъбки,колкото по-късно,толкова по-добре  Peace
Виж целия пост
# 10
Човек без зъби няма Laughing, така че не се притеснявай, ще избият!
На моята дъщеря й избиха едва към средата на 9 месец!
Виж целия пост
# 11
Мили мамче, имам приятелка, чийто синче е с около 6-7 месеца по-голямо от Стани, а доскоро броя на зъбите им беше еднакъв. На него му е избило първо след годинката-.....ние наближаваме годинка и имаме 8. Всичко е много относително.
Виж целия пост
# 12
 Не се притеснявайте момичета, на моята дъщеря първото зъбче изби на 11 мес и 11 дни  Laughing Другите деца бяха напълнили устата, а моята хубавица нямаше нищо. Ще излязат и вашите, колкото по късно толкова по добре  Laughing
Виж целия пост
# 13
Няма от какво да се притесняваш,ще подкарат изведнъж едно след друго-едно след друго.Има деца на коита първото зъбче изкара на годинка и за 3-4 месеца избият сума ти заби Wink
Виж целия пост
# 14
На моята дъщеря започнаха да и растат от 4-я месец.
Онзи ден , обаче се запознахме с една госпожица, която минава годинката и няма нито един зъб.
Така че рано е да се тревожиш Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия