Dove

  • 1 457
  • 24
Днес следобед пазарувах в близкия супермаркет и попаднах на страхотна промоция - при покупка на 2 артикула от определени продукти на "Дав", срещу касовата бележка получих сребърно синджирче с висулка (миниатюрна емблема на "Дав").
Реших да ви "светна" за хубавата промоция!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Кой каза,че е сребърно?  Wink
Виж целия пост
# 2
Ами, има си печат - проба 925  Wink.
Виж целия пост
# 3
Днес следобед пазарувах в близкия супермаркет и попаднах на страхотна промоция - при покупка на 2 артикула от определени продукти на "Дав", срещу касовата бележка получих сребърно синджирче с висулка (миниатюрна емблема на "Дав").
Реших да ви "светна" за хубавата промоция!  bouquet
А тази промоция за определена верига супермаркети ли важи или повсемесно ще бъде?
Виж целия пост
# 4
Е,супер тогава,да ти е честито.Мислех,че е фалшименто.Браво!  Peace Аз харесвам Дав,ама ще чакам златни синджирчета... Grinning
Виж целия пост
# 5
Ухааа, и аз ще потърся.

Не нося сребро, но щом е промоция.  Wink
Виж целия пост
# 6
Тази промоция в кои магазини я има?
Виж целия пост
# 7
А тази промоция за определена верига супермаркети ли важи или повсемесно ще бъде?

Не знам.  Rolling Eyes Най-вероятно не е само за една верига - тази си е местна, Бургаска - промоцията трябва да я има и в другите градове! Ако има значение - мисля, че са свързани със СВА.

Е,супер тогава,да ти е честито.

Мерси!
Виж целия пост
# 8
Mного се заинтригувах ,защото точно с/у нас има СВА и вчера пазарувах там,но не обърнах внимание на козметиката.Току-що погледнах брошурата с промоциите за периода 2.03.-15.03.,но такава за Dove няма.Но утре ще проверя.
Виж целия пост
# 9
Снимка, снимка!
Виж целия пост
# 10
Пусни снимка да видим за какво става въпрос!! Плийз
Виж целия пост
# 11
Ето.
Не обръщайте внимание на кутията  Embarassed, чудех се на какъв черен фон да го сложа и я изкопах... На снимката изглежда по-масивно, всъщност гълъбчето е дълго около 1 см.
Виж целия пост
# 12
Бре че то много хубаво за без пари чак да не повярваш
Виж целия пост
# 13
Бре че то много хубаво за без пари чак да не повярваш

И аз това си мисля. Thinking
Виж целия пост
# 14
Много е готино,заслужава си ако е така WinkВ София незнам къде има такава верига Thinking newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия