Къдрене

  • 632
  • 9
Сега пък ми хрумна друга идея,дали да ни си накъдря косата.Претеснявам се дали ще изгори и ще могат ли да ми я направят като естествено чуплива newsm78Момичета имате ли някаква идея? newsm12
Виж целия пост
# 1
Сега пък ми хрумна друга идея,дали да ни си накъдря косата.Претеснявам се дали ще изгори и ще могат ли да ми я направят като естествено чуплива newsm78Момичета имате ли някаква идея? newsm12

Защо ли виждам в теб себе си, но преди години! Blush
Да, ще ти я изгори косата. Защо всъщност искаш да си унищожиш косата? Поне това разбирам от темите ти! Thinking Естествено разбирам, че не го осъзнаваш ... както вече казах, разпознавам себе си! Peace

И аз се интересувам от методи, чрез които да придам на косата си естествена чупливост. Имам нещастието да ми е нито права, нито чуплива...за къдрава изобщо не говоря! Rolling Eyes
Аз лично, ако не си я изправя с четка и сешоар или съответно по разчупя насам - натам ... ще съм чуплива, ама като гръмнал бойлер в тръстика! Twisted Evil
Така че ми трябва нещо дълготрайно! Praynig
Виж целия пост
# 2
Незнам искам някаква промяна естествено полужителна.Искам косата ми да изглежда по обемна ,да има форма и да не се омазнява бързо.Помош Praynig
Виж целия пост
# 3
Недей да я къдриш! Голяма грешка ще направиш! Аз така си я накъдрих(и моята е права тънка и мазна) и ми се изправи за 0 време и още имам проблеми с цъфтежа. След къдренето почна да ми цъфти като луда просто, т.е. косата ми адски се изтощи. Тук искам да подчертая, че това е нормално за тънката коса, при нея дори и машата един път на 2 месеца е голяма вреда. За нещастие това е истината.. знам, че тънките коси трябва да се подстригват често и то само с ножица. Купи си някакъв стилизиращ продукт за обем примерно и след баня си я оформяй с четка и сешоар. Няма как, трябва да се постараеш за да изглежда добре и то по възможно най-безвредния начин.
Виж целия пост
# 4
Не прави тази грешка, която аз иначе направих .............. два пъти. Blush

Първия път бях 8ми клас и може би защото беше още свежа и "неопорочена" от много боядисване, стана хубава - но е за кратко 2-3 месеца и се отпуска, става вече леко вълниста и то след душ.

Преди 2 години какво ми хрумна и айде пак! - този път стана ужасно, и прекарах 2 години в опити да изправям иначе идеално правата ми коса! ooooh!

Няма нужда да споменавам за изгарянето, изсушаването, цъфтежите, стърченето като на метла, изскубаните косми и ежедневните усилия часове да се заличат всички тези последствия...

Просто не си заслужава! Навивай на ролки ако щеш, плитки, преса за коса, слагай пяна, лак, каквото ти хрумне и всичко това на куп пак няма да има опустошителния ефект на къдрина.

Ако мислиш, че е лесно - "навиват ме веднъж и готово - повече няма да се занимавам", се лъжеш. Усилията по поддръжката и възстановяването са двойни и досадни, докато експериментирането с нови прически ще ти е поне забавно. Peace
Виж целия пост
# 5
Според мен пък си зависи от косата. Ако е хубава, гъста и неизтощена, може да пробваш, ако смяташ, че ще ти стои добре. Моята съм я къдрила два пъти, единият път къдравото ми държа около година и половина без да полагам никакви усилия, за да го поддържам. И не изглеждаше проскубана и изтощена.
Виж целия пост
# 6
Аз тази "грешка" съм я правила 5-6 пъти.Да, косата се изтощава но ще и слагаш балсам и маски и няма да има проблем.А и първите 6-7 дни не е особено красива косата- после се отпускат къдриците и става супер. И определено така ми изглеждаше доста по-гъста косата и с форма, въпреки че попринцип ми е доста тънка.А също и по-бавно ми се омазняваше, а и не си личеше толкова.Трябва да те прави обаче добър фризьор, че единия път аз ме окепазиха в някакъв измислен салон.
 Експериментирай- това е коса и расте, а и няма как да разбереш дали ти ходи без да си опитала.
Виж целия пост
# 7
Az predi 2 dni se nakydrih na mnogo edri rolki i sam dovolna. Stoi kato estestweno nachupena. Prichinata, poradi koqto go naprawih e, che niamam mnogo vreme da otdeliam za kosata si kato izlizam reshih che taka shte mi e po-udobno, syshtevremenno kosata mi se poizsushi malko. Triabva da imash doverie i na friziorkata si estestveno, che niama da ti okepazi kosata. Men me praviha s niakakav shtadiasht kadrin
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви момичета още не мога нищо да реша.newsm78  Ако има някой от Бургас който да знае свястен фризьор моля да ми го препоръча,че то на случаен си е страшничко да се довериш.  bouquet
Виж целия пост
# 9
И на мен ми е минавало през главата...а да знаете името на този "щадящ"къдрин,че поне да питам по салоните с какво работят?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия