Какви физически упражнения могат да се правят по време на бременност?

  • 4 221
  • 20
Момичета, знаете ли какви физически упражнения могат да се правят по време на бременност? Все пак аз си знам още от преди да забременея, че ако не правя упражнения напълнявам.. а сега ще стана сигурно много дебела Sad( Кажете ми
Виж целия пост
# 1
 20 мин бягане по -слаботемпо, или ходене с по -ускорено темпо, всички видове упражнения  без разтягане
Виж целия пост
# 2
да ама като се замисля всички упражнения дават напрежение на корема. Това не е ли вредно
Виж целия пост
# 3
С бягането не съм съгласна.Най добре си е повечко разходки,някакъви разтегателни упражнения,без коремно напрягане,и по едно шишенце в ръцете с мин. вода от 500 мл,да си правиш упражнения за ръцете...това е...
Виж целия пост
# 4
Май се обърках с разтегателните newsm78,не съм сигурна за тях,но нещо като клекове ,и вдигане на краката,напред назад...това го бях видяла в един стар брой на списание ЕВА...-гимнастиката на Ирен Онтева(като беше бременна)
Виж целия пост
# 5
babyfit.com - но май изискваше регистрация първо, не си спомням вече. Има полезни статии.
Виж целия пост
# 6
знам че една приярелка ходеше на каланетика,като инструктора и казваше кои упражнения да не прави
тичане по скоро не,но ходене,повечето неща без кор.преси,а и в книгите за бременни обикновено пише
Виж целия пост
# 7
Й О Г А!!!! Това е най-най-най!
Виж целия пост
# 8
Има фитнес центрове в които има гимнастика за бременни. Във Варна има такава във залата на Тим, има и безплатна гимнастика във АГ болница. Там наблягат на дихателни упражнения.
Виж целия пост
# 9
В "Красива мама" има един пуснат линк, с упражнения за бременни. На френски са, но аз днес ги правих за първи път и съм доволна  bouquet
Виж целия пост
# 10
Ходенето  е най-доброто упражнение за бременните. Бавни и спокойни разходки, никакво бързане  Naughty и като се измориш, спираш да си починеш.
А за напълняването - неизбежно е, а и сега ти е паднало да помързелуваш и да си похапнеш  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Да, но аз за разходки нямам време. Много ми е шибано работното време. Някаква друга идея имате ли..?
Виж целия пост
# 12
Еми,колко повече идеи искаш???? newsm78...има курсове с гимнастика или с йога за бременни,или някоя книжка от книжарница си купи(не може да няма)с упражнения за вкъщи...
Виж целия пост
# 13
пиши на ddaannii, тя беше тази седмица на гимнастика за бременни, може да ти каже повече!
Виж целия пост
# 14
Във фитнес център Младост има гимнастика за бременни, но въпреки нея пак ще напълнееш. Неизбежно е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия