Бебо с твърде слаб за височината си.....?

  • 388
  • 5
според педито....сме го държали на диета ShockedАма нали за неговата възраст е нормално да яде 6 пъти по 140-150 мл.Аз му давам по 160, че все е гладен .Проблема е че за последната седмица е наддал едва 30 грама  Embarassed
Висок е 65 см, а тежи 5750 кг, малко ли е? newsm78
Каза да му давам по 180 мл 6 пъти Shocked.Как ви се струва това.....?
Не е захранен още!
Виж целия пост
# 1
Според мен добре си се храни детенцето. През 4м бебето се храни 6 пъти с 140мл храна на хране. 180мл ми се струват много за вашата възраст, обикновенно толкова е порцията на бебето през 8м.
Това, че наддава малко не е кой знае колко важно щом детенцето се храни и е здраво. Моят син също наддаваше малко, но той и не искаше да яде, пък си е нормално здраво детенце.
Виж целия пост
# 2
Аз не бих го мерила всяка седмица; ако едната седмица е наддал 30 грама, то другата ще качи 100 или повече; поне така си мисля; за мен това не е показателно как наддава детенцето.
Мисля, че добре се храни, не се шашкай
Виж целия пост
# 3
Моя на тази височина беше 5870, специално погледнах картона му
пък после си напълня сега е 72см и 8300гр.
Виж целия пост
# 4
Ако бебо е здрав, не виждам защо се притеснява педито. Погледнах в календарчето на нашата кака - тя е била с такива показатели на 6м. Нашето педи до втората и година все викаше, че няма да доживее да види Дени 10 килограмова. Но и през ум не и е минало да и увеличавам дажбите. Просто детето си е такова - не наддава "буйно".
Виж целия пост
# 5
не се притеснявай детето си е ОК.моята сладурана на 4 месеца е 63 сантиметра и 5200 и хапва по около 100 до 130 грама.Тяс и е малко злоядичка но и как да надебелее като не се спира по цял ден(започна да се обръша на 3-месеца)Педито вика че е слаба и да съм я тъпчела.А аз немам никво такова намерение,щом си е ок да си яде колкото иска
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия