37.1 БТ ,5 дена преди лелката

  • 1 910
  • 10
моми4ета здравейте.сън4и извини ме ако ве4е е имало мнениа по тази тема,но нищо не разбирам.5 дена преди да дойде лелката БТ ми е же4е 2 дена 37.1.това нормално ли е,за6тото 4етох 4е преди да ти доиде Т трябва да е по ниска от 37.не съм болна.благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Доби, не разбрах дали ти е дошло или не още newsm78
Не е задължително това с 37-те градуса, това зависи къде мериш БТ и как я мериш. Ако я мериш орално, почти няма шанс да стигнеш 37. Така че не се съобразявай с този факт. Важното е в графиката ти да има двуфазност, тоест да се отличава първата от втората фаза.
По пронцип, в деня на менструацията- когато трябва да ти дойде, температурата спада значително, по това можеш да познаеш че този или следващия ден например трябва да ти дойде. Щом БТ ти е още висока, значи лелка няма. Като видиш спад - да стане например 36.8, тогава вече.. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
напълно нормално.
температурата спада едва в деня ПРЕДИ мензиса, а при много жени спада чак на следващия ден даже.
Виж целия пост
# 3
не не ми е дошло още.трябва да ми дойде в събота или неделя.а температурата я меря анално.а при бременност каква трябва да е температурата.защото имам напрегнати гърди и много як апетит.също така от време на време и предърпваниа и болки ниско вдиасно.
Виж целия пост
# 4
Абсолютно нормална температура за тази фаза на цикъла.

Вметка към Стеф- какви точно са стойностите си е строго индивидуално. Аз я меря орално и във втората фаза ми се случва да стига до 37,2 без да съм болна.
Виж целия пост
# 5
Доби, температурата при бременност се запазва висока и след датата на очакваната менструация (такава липсва де). Сега не може да се каже дали си бременна или не Confused Rolling Eyes Имай търпение и успех!

П.П. Само туй извинение в началото не ми стана ясно защо беше Joy
Виж целия пост
# 6
В деня на положителния тест EFP БТ беше 36.8.На следващия ден БТ беше 37.3.Наистина е строго индивидуално newsm78.Ти друг месец мерила ли си я?Как ти вървят стойностите Thinking?
Виж целия пост
# 7
Мисля, че при всеки цикъл е различно. Идвало ми е и на 37,2 и е падала слад това.
Може и да има бременност. Обикновено в деня на лелката при бременност пада малко, но не е задължително, и в следващите максимум три дни се качва на 37,2-37,3. Но аз говоря за моите температури. И това е само ориентир. Дано не ти идва. Praynig
Виж целия пост
# 8
Аз я меря орално и във втората фаза ми се случва да стига до 37,2 без да съм болна.

Това не го знаех и за първи път чувам че някой може да се похвали с такива високи "орални стойности"  Blush
Благодаря  Blush
Виж целия пост
# 9
Нормална температура, не дава гаранция за бременност. Може да има, може да няма.
На мен ми се е случвало да ми пада на втория, даже третия ден от М.
Обикновено ми пада един ден преди да ми дойде.
Виж целия пост
# 10
моми4ета здравейте.в4ера температурата ми беше пак 37.1 а днеска ми е 37.2.маи се пока4ва.сутринта си направих тест но беше отрицателен.знам 4е е рано още да от4ете защото трябва да ми доди в неделя ама какво да направя като нямам търпение да разбера.ще из4акам до вторник и ако не ми е дошло ще направя пак тест.стискайте палци да е таъув какъвто искам.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия