Момичета помагайте!!!

  • 1 154
  • 13
Момичета, много съм се разтревожила:(
цикъла ми е 30-31 дни. трябва да ми дойде на 5.03
преди малко ходих до тоалетна и се появи едно кафеникаво зацапване на салфетката....
много се притесних.....
дайте ми съвет какво да правя.....при доктора ли да тичам:(((

благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Защо да тичаш?
Случва се,не е сигнал за болестно състояние.
Успокой се!  bouquet
Виж целия пост
# 2
вярно е....не е болестно състояние, но когато се надяваш бебчо да дойде всяко нещо по-различно и неочаквано ме притеснява:(

Виж целия пост
# 3
Разбирам надеждите ти за бебе, но такова прокървяване е опасно ако вече си с установена бременност. Според мен просто цикълът ти идва по-рано. Изчакай и ако течението премине в нормална менструация, ще се успокоиш и щом свърши - с нови сили. Ако си останеш само с днешното прокървяване и утре няма помен от него - значи има надежда щъркелът да ти носи подарък. Изчакваш си търпеливо 5ти март и се тестваш!Успех!
Виж целия пост
# 4
Ако последната седмица си била под някакво напрежение може и да ти подрани. На мен ми идваше на такъв интервал, но при стрес ми е подранявало. Изчакай, но ако се притесняваш иди на доктор.
Виж целия пост
# 5
Дано да е просто имплантационно зацапване.Успокой се,ако нещо се е случило,няма да остане незабелязано.
Стискам палци
Виж целия пост
# 6
При мен подобно zацапване винаги води до лелката, но има момичета които са имали такова когато са zабременели. Просто е рано да се каже оЩе, иzчакай си поне датата. Успех!
Виж целия пост
# 7
При втората ми бременност ми се появи такова кафеникаво зацапване /тогава не знаех какво е  Embarassed/ и това след отрицателен тест за бременност/.Реших,че ми идва,да ама не...следващия тест беше положителен!!!Виж дали ще се засили или ще си остане само толкова!
Виж целия пост
# 8
Голяма е вероятността да е имплантационно зацапване, ако е такова трябва бързо да изчезне/поне за ден/. Успех.
Виж целия пост
# 9
Дано да е имплантационно!    newsm10
Виж целия пост
# 10
Няма причина за ходене на лекар. Изчакай.
Виж целия пост
# 11
Според мен не е необходимо да се притесняваш толкова!! Изчакай 5-6 дена и ако не ти дойде- си направи тест/ той ще покаже/ Дано е това което очакваш ! УСПЕХ!!!
Виж целия пост
# 12
И аз не смятам, че трябва да се притесняваш... чела съм, че е възможно да има прокървяване през първите два месеца на бременността дори и съвсем червено, а не кафяво... това дори не се води цветна бременност.
Така че по-добре изчакай още седмица, за да си сигурна.  Praynig

Успех!
Виж целия пост
# 13
dideto какво стана с теб? Какво се оказа зацапването Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия