Иска само на ръце

  • 1 412
  • 38
Майчета, не знам какво да правя малкото диване Embarassed
Иска само на ръце, въобще не иска да седи сам ooooh!
Изкарва не повече от 5-10 мин гледайки наоколо и като му писне почва да реве.
Знам че му е хубаво да го гушка някой, ама аз не мога дори да седна да ям като хората, защото той докато ми реве направо ми се отяжда Cry
Да не говорим, че с баща му въобще не можем да се храним заедно,защото единия яде докато другия го държи Tired
Мислех , че в кошницата ще мога да го държа при мен в кухнята да речем и да свърша нещо, обаче не, 5 мин и е ревнал.
Почнах и в кенгуру да го разнасям
Вашите деца такива ли са, това до време ли е? #Crazy
Виж целия пост
# 1
И ние по това време бяхме така,нищо не можех да свърша,чаках таткото да си дойде,че да сготвя нещо,а да се нахраним заедно беше мечта.Единия държи малкия,другия се храни и след това смяна на ролите.
Не се притеснявай,сега почти на 3 месеца детето вече се заглежда,става му по-интересно и по-лесно за нас.
Често се успокоявам с това,че това носене на ръце ще е докато проходи,пропълзи и до проходилка  Peace
Виж целия пост
# 2
Да,така се оказва,че е отначало.Имай предвид,че е прекалено малко бебето,за да се глези и да го прави от скука или нарочно,както аз си мислех тогава.Просто иска нежност и сигурност при мама.Така ще е някъде до третия месец,после се успокояват нещата.Гушкайте си го,няма начин.Да ти кажа,псоле ще ти лиспва,сега е на 6 месеца и искам да го мачкам и гушкам,но му омръзва и иска да си седи сам  Tired
Виж целия пост
# 3
Не мисля,че бебе на 1месец може да иска само на ръце.Мисля,че искането на ръце и искането на внимание започва в по-късен етап,поне след няколко месеца.Моето бебе не е било такова,докато беше малка си вършех цялата работа.Сега като порасна вече ми е трудно,защото постоянно иска да е с мен,но на ръце не съм я глезила,нито да заспива,нито да седи в мене.
Ти си знаеш как ще си възпитаваш детето,но един съвет от мен в един момент държането на ръце много изнервя родителите,особено бащите.По тази тема ще чуеш естествено много противоположни мнения,няма смисъл да изпадам в подробности,защото не искам да водя спорове от сорта за и против гушкането.Успех!
Виж целия пост
# 4
Разбирам те отлично. И при нас беше така. Наистина на тази възрастбебетата имат нужда от много гушкане и нежност, които пък от своя страна им дават  сигурност. При нас този период започна да отминава някъде м/у третия и четвъртия месец. Тогава Дари вече започна да  се интересува от околния свят. Е, можех да я оставя сама за не повече от 20 минути, но и това в нашия случай е нещо. Знам, че има бебета, които  по цял ден могат да си лежат мирно и тихо в креватчето, но ние определено не бяхме и не сме от тях.
Наистина понякога е много трудно, но .... съм сигурна, че гушкането и игрите ще ми липсват един ден. Затова те съветвам - прояви повече търпение и се наслаждавай на миговете прекарани с детето ти!
Виж целия пост
# 5
Момичета, много ви благодаря за бързите отговори и най-вече за успокоението Hug
Не ме разбирайте погрешно, най-прекрасното нещо на земята е да гушкам малкото съкровище Blush, просто все пак трябва  с татито да хапнем, да чистим , да се къпем, а да не говорим, че за време за нас 2-мата въобще не можем да си мечтаем Embarassed
Но какво да се прави, явно ще трябва и този период да премине , както чакаме да преминат коликите Confused
Благодаря ви още веднъж, лек ден всички  bouquet
Виж целия пост
# 6
И при нас беше същата история - виках свекито да гледа Дари, за да се изкъпя! Но от месец насам започна да се променя положението. Започна да спи по 5-6 часа на ден и да си играе сама в леглото. И не мога да ви опиша аз колко съм щастлива!  Party Онзи ден даже си къпих списание и си го прочетох цялото!!!
Гушкай бебчо и стискай зъби, скоро всичко ше си дойде на мястото!
Виж целия пост
# 7
Ние все още сме така Sad
Виж целия пост
# 8
и моя е така,но какво да кажа,нося го и това е,пък имам и още едно дете.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Не мисля,че бебе на 1месец може да иска само на ръце.Мисля,че искането на ръце и искането на внимание започва в по-късен етап,поне след няколко месеца.Моето бебе не е било такова,докато беше малка си вършех цялата работа.Сега като порасна вече ми е трудно,защото постоянно иска да е с мен,но на ръце не съм я глезила,нито да заспива,нито да седи в мене.
Ти си знаеш как ще си възпитаваш детето,но един съвет от мен в един момент държането на ръце много изнервя родителите,особено бащите.По тази тема ще чуеш естествено много противоположни мнения,няма смисъл да изпадам в подробности,защото не искам да водя спорове от сорта за и против гушкането.Успех!

Може,може! Гладно е ,има колики,сложили са му някаква хартия на д-то,още не знае по кои свят ходи.Единственото познато от корема на мама е мирисьт и ,тупкането на сьрцето и ,гласьт и.
Какво вьзпитание,chocha?Бебето е на 1 месец Shocked Да го хвьрли  в кошарата  да плаче,та да разбере какво е вьзпитание!? Не сьм чувала толкова противоречиви мнения по вьпроса,може би само от бабичките на село Wink
Този период е много труден и за бебето и за всички около него,но слава Богу,после всичко си идва на мястото Grinning
 kleo_80 ,много тьрпение се изисква Sad Ако може някоя баба да те отменя отвреме-навреме,та да се наспиш,особено ако кьрмиш,че аз постоянно ходех като сомнамбул Sad
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 10
Под възпитание съм имала впредвид отглеждане.Акъл не съм дала как да го поставя в кошарата.Бъди така добра да не започваш спор.Както вече писах не ми се навлиза в противоречия.
Виж целия пост
# 11
Момичета, много ви благодаря за бързите отговори и най-вече за успокоението Hug
Не ме разбирайте погрешно, най-прекрасното нещо на земята е да гушкам малкото съкровище Blush, просто все пак трябва  с татито да хапнем, да чистим , да се къпем, а да не говорим, че за време за нас 2-мата въобще не можем да си мечтаем Embarassed
Но какво да се прави, явно ще трябва и този период да премине , както чакаме да преминат коликите Confused
Благодаря ви още веднъж, лек ден всички  bouquet

Разбира се, права си, но едно бебче, особено на тази възраст, не е в състояние да ви осигури комфорта да си правите всичко свободно и спокойно, както преди да се роди Wink Grinning
Моя син също беше такъв - виж в моите публикации колко много съм се жалвала във форума, че само плаче и се разнасяме постоянно.
Но умни и мили майки са ми казали, че не бива бебо да плаче и да се оставя самотен. Гушайте се, толкова бързо отминава този период.... Cry
Едно много гушкано и обичано бебе после става самостоятелно и уверено детенце.  bouquet
Виж целия пост
# 12

Може,може! Гладно е ,има колики,сложили са му някаква хартия на д-то,още не знае по кои свят ходи.Единственото познато от корема на мама е мирисьт и ,тупкането на сьрцето и ,гласьт и.
Какво вьзпитание,chocha?Бебето е на 1 месец Shocked Да го хвьрли  в кошарата  да плаче,та да разбере какво е вьзпитание!? Не сьм чувала толкова противоречиви мнения по вьпроса,може би само от бабичките на село Wink
Този период е много труден и за бебето и за всички около него,но слава Богу,после всичко си идва на мястото Grinning
 kleo_80 ,много тьрпение се изисква Sad Ако може някоя баба да те отменя отвреме-навреме,та да се наспиш,особено ако кьрмиш,че аз постоянно ходех като сомнамбул Sad
Успех!  bouquet

 newsm10 smile3501
Виж целия пост
# 13
И ние още сме таак.Да видим докога...
Виж целия пост
# 14
При мен беше до време откакто я сложих на проходилка съм много доволна остави ме намира иначе беше вечно  в ръце . Има и такива деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия