2 месечно бебе на което се лющи кожата на главата - причина? лек?

  • 6 868
  • 9
Привет, майчета!

Имате ли идея каква може да е причината на двумесечно бебе да се лющи кожата на главата?
Сблъсквали ли сте се с подобен проблем и ако да - как го разрешихте?
Виж целия пост
# 1
Нормално е - бебешка кал.
Аз оставих да падне от само себе си.

Други мажат със зехтин разресват и къпят.
има и специални кремчета за това.

Което си избереш.
Виж целия пост
# 2
Аз ги мажех с олиото за тяло около 30мин преди баня,след това разресвах със ситен гребен (да не е с топченца накрая).Махат се за 2-3 дни.
Виж целия пост
# 3
ние вече цял месец се борим, 30 мин преди баня мажем със зехтин и после разресваме, главичкота си чисти, но ужасно трудно при насл дори на вече изчистените места се появява отново
Виж целия пост
# 4
Сигурно има много теми за бебешката кал и много съвети, опитай с търсачката! Аз и на друго място писах днес, че на мен бързо и лесно ми помогна едно кремче на Клоран, което е точно за "млечни корички".
Виж целия пост
# 5
на моето бебе му се лющи кожата на лицето и в косата,имаше и обилен обрив
мажа го с линола крем по лицето,иначе с зехтин,мия го със сапун себамед който е без сапун и не изсушава
от тези неща доста добре се повлиява Laughing
Виж целия пост
# 6
още има бебка....крусти ли се казваха...мазах със зехтин преди баня...ще паднат..споко Wink
Виж целия пост
# 7
Никога не сме имали подобен проблем , но в каталога на Мустела има специаелн продукт , точно за вашия случай .
Виж целия пост
# 8
Никога не сме имали подобен проблем , но в каталога на Мустела има специаелн продукт , точно за вашия случай .
   Naughty
Виж целия пост
# 9
И аз съм за Мустела имат специална гама Stelatopia,за по-чувствителни кожи  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия