Какво правите с празните кутии от АМ?

  • 2 065
  • 48
 Мили мами,
 Какво правите с празните кутии от АМ? Изхвърляте ги на боклука или им намирате някакво  практично приложение newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Слагам вътре кашите и бисквитите Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Събирам ги и ги давам на един автомайстор да си слага джаджите  Grinning
Виж целия пост
# 3
Хвърлям ги, аптамила е в картонена опаковка  smile3534
Виж целия пост
# 4
Хвърлям ги, аптамила е в картонена опаковка  smile3534

И  smile3533аз така
Виж целия пост
# 5
Дядото в началото искаше да му ги събирам- но след като му напълних мазето Grinning- вече не ги иска- и започнах да ги хвърлям
Виж целия пост
# 6
Събирам ги и ги давам на един автомайстор да си слага джаджите  Grinning

И аз така правя, той много им се радва. Също така ги давам на комшийката - едно бабе на 80 години, за да си събира билките и чайчетата в тях. Дадох и на другата комшийка да си ги носи на вилата, за да си слага подправки.
Виж целия пост
# 7
Оборудвала съм бабите с тях. Да си слагат чайчета и разни други глупости вътре. На дядо ми му ги дадох да си подреди пироните, гайките и тем подобни неща. Давам и на един обущар тук до нас да си бута такъмите вътре. Но вече май ги оборудвах всички и ще трябва да ги хвърлям вече.
Виж целия пост
# 8
И аз раздавам на бабите,но май вече не искат а имам поне още 20 тина измити и продължават да се увеличават.
Виж целия пост
# 9
Може да се ползват за кухненски буркани - залепяш им етикети захар,сол,брашно,кокос,и куп там още подправки и кухненски "матрияли" и ги подреждаш в стройна редичка на една поличка  Grinning
После почваш да редиш такава красота у свеки,у майка ти и то ще дойде време да спрете да пиете АМ... Grinning
Виж целия пост
# 10
Може да се ползват за кухненски буркани - залепяш им етикети захар,сол,брашно,кокос,и куп там още подправки и кухненси "матрияли" и ги подреждаш в стойна редичка на една поличка  Grinning
После почваш да редиш такава красота у свеку,и майка ти и то ще дойде време да спрете да пиете АМ... Grinning
Да, ама не точно  Naughty. Освен, ако не ги сменяш по често. Бях сложила сол и захар в кутии от АМ, на дъното хващат ръжда. Лятото изнасях на пясъчника да си играят децата. Имам още 2-3, всичко друго съм изхвърлила.
Виж целия пост
# 11
Аз слагам кашата, бисквитките, кус-куса, гриса, и др. такива бебешки храни, давам и на бабите
Виж целия пост
# 12
Хвърлям ги, аптамила е в картонена опаковка smile3534

И аз така. Пълня ги с боклуци и право в кофата.
Виж целия пост
# 13
Аз слагам ориз, кашата на бебка, брашно, и други продукти, но те са толкова много, че даже раздавам на съседи, дала съм и на майка ми и свекърва ми. Практични са. Peace
Виж целия пост
# 14
А от фолиото на кутиите стават страхотни коледни звездички и снежинки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия