Цепната вежда

  • 6 571
  • 8
Привет, мами. Моята болежка е следната: бандюгата(на 4 год) си нацели веждата, съответно кървища и шевове из поликлиниките(4 шева), питанката ми е ще останат ли билези, така както преди години оставаха, при днешната медицина, съпроводена с лепила и прецизен шев  и кройка?
Има ли известни вам мазила за заличаване на точно този вид белези?
Виж целия пост
# 1
По принцип за заличаване на белези е Контрактубекс, но не съм ползвала и не знам доколко е ефикасно.
Виж целия пост
# 2
Контратубекс.Веднага,щом зарастне напълно,започвай да мажеш.Колкото по-пресен е белегът,толкова по-голям е ефектът от мазането.
Виж целия пост
# 3
Алекс и вие ли успяхте? Sad

Дияна я мажех с медеказол. Но тя си цепи клепача, на 2 пъти. Ти ако си я огледала добре, може и да си забелязала 2 малки белега. Почти се заличиха.
Брат ми зверски си беше сцепил веждата като малък. Но и до сега има белег, т.е. има участък, където не растат косъмчета. Е по едно време това беше модерно.
Виж целия пост
# 4
Mоята е сцепена през средата-така  и не се заличи белега,та сега попълвам мястото с молив.Ако не е на самата вежда ,а под нея няма да се вижда толкова,пък и той е момче-ще му придаде ''бунтарски'' вид.
Виж целия пост
# 5
 Ако е с лепило не са толкова забележими , но ако е шито си остават .
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви момичета за съветите.

Танче, за съжаление и ние се разписахме.  Sad
Раната е залепена, но и зашита с 4 шева, уж хирурга беше много внимателен и се стара, но ще видим като се махнат конците.

Виж целия пост
# 7
Непременно вземете Контратубекс. Върши чудеса, особенно ако се започне веднага !
Виж целия пост
# 8
Моят белег почти не личи, но аз нямах шевове, залепиха ме.
Не се притеснявай, като мине известно време ще остане само една тънка чертичка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия