от какво е болна

  • 591
  • 5
теди кашля от 2 седмици,пие кид ацц.снощи вдигна температура,пов6рна и е много неспокоина.сега има 37 и 4.водих я при дежурния лекар.преслуша я набързо и каза 4е е добре,има рино фарингит.за мен оба4е хи4 не е добре,не се храни,не мозе да спи спокоино,отпусната и с6нлива е.и тази температура...и друг п6т е имала бронхит и сега пак ми прили4а на това.ътре пак сте я заведа при друг лекар,но до тогава сте се поб6ркам от притеснение.дали не е пневмония.да по4вам ли направо антибиотик,или да из4акам до утре?а и като си представя 4е няма кой да се грижи за нея през седмицата и двамата с тати и не можем да не ходим на работа.едно ми е такова свито.... и 4оглаво.а дали не е нещо вирусно п6к?
Виж целия пост
# 1
Ако можеш още днес я заведи на друг лекар.

Виж целия пост
# 2
Температурата показва някаква инфекция.Да не те объркам ,но не ми прилича на ринофарингит-при него има хрема и възпалено гърло,с променен,дрезгав глас и възпалени горни дихателни пътища.Щом има температура значи организма се бори,но обезателно ч прегледай и при друг лекар,още повече че се задават и почивни дни,а ако се наложи рентген или някакви изследвания....
Виж целия пост
# 3
Температурата вечер се качва и много  повече ,затова я следи често.
Виж целия пост
# 4
мерси 4е ми отговорихте толкова б6рзо,обезателно утре ще я заведа.сега мога при с6щия доктор или в спешното.а утре ще е друг лекар.а може и да идем при друг на 4астно.
Виж целия пост
# 5
Ако е вирус температурата няма да е толкова ниска .При вирус тя се качва 38.5,39 и нагоре .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия