Някой пробвал ли е нещо на Kryolan?

  • 1 811
  • 20
Доста неща слушам за тази фирма, но няма преки наблюдения.
Свързах се с офиса им тук в София и първия път ми отговориха на майла. Но когато им поисках да ми изпратят онлайн каталог с цени, замллъкнаха.
Нямам време сега да ходя до там, а съм доста любопитна.
Имате ли наблюдения - пробвали ли сте нещо ?
И някой знае ли ориентировачни цени?
Много Ви благодаря ,момичета  Hug
Виж целия пост
# 1
Изчакай, Мимка да се включи в темата ти. Тя много ги хвалеше. Толкова много, че чак и мен запали. Като им звъннах по телефона бях много любезни с мен и изключително обстоятелствени. Като ходих до там обаче нямаха ФДТ с моя цвят, а не ми се взимаше от най-скъпите. След това не съм ходила. Confused
Виж целия пост
# 2
А какви са цените?
Безбожно скъпи ли са нещата им?

Гледах сайта на фирмата и на пръв поглед добре изглежда всичко.
Виж целия пост
# 3
А какви са цените?
Безбожно скъпи ли са нещата им?

Гледах сайта на фирмата и на пръв поглед добре изглежда всичко.

Търсех за мен си, казах си кожата и ми предложиха два вида, може и други да е имало. До колкото помня ФДТ от 39 лева и от 87...или нещо подобно. Бях навита на този от 39 лв., но нямаше моя цвят! Аз лично си търсих само ФДТ, затова само за тях знам.
Иначе Мимка ползва и други техни продукти, така че тя ще ти е по-полезна от мен! Peace
Виж целия пост
# 4
Много ти благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 5
Много ти благодаря   bouquet

Моля, пак заповядай! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 6
Момичета, никой ли не ползва тази фирма? newsm78
Виж целия пост
# 7
Аз я ползвам от близо година, ако те интересува нещо питай
Виж целия пост
# 8
За първи път чувам за тази козметика  newsm78
Нямат ли сайт?
Виж целия пост
# 9
Козметиката е професионална използва се от гримиьорите на фолк звездите ни, аз съм страшно доволна от нея.
Виж целия пост
# 10
Нямат ли магазин?Ти откъде си ги купуваш? И само декоративна козметика ли предлагат или имат и бяла? newsm78
Виж целия пост
# 11
Аз ги купувам от склада им, само там се продават,нямат магазин тя не е масова козметика,а гримьорите си я купуват от там, от бялата козмаетика не съм ползвала , но знам че имат колагенен крем, които е с перфектно качество и се препоръчва и след пластични операции.
Виж целия пост
# 12
Не знам колко са професионални, но сайта който намерих е като отпреди 5-6 години  newsm78
Ама от там останах с впечатление, че са продукти за грим на сцена... толкова ли са очевадни... аз прдпочитам дискретен грим  Sick
Не намерих български сайт....
Виж целия пост
# 13
Произвеждат и сценичен грим, него не го гледай/ако не си клоун де Wink/, фон дьотена, които ползвам пролет и лято е сливащ се с кожата и не се забелязва, все едно нямаш ,много интересно се слива с естествения цвят, иначе аз съм най-доволна от така наречения фон дьотен с куклен ефект, лицето ми става идеално без забележка.
Виж целия пост
# 14
Ами интересуват ме много неща, но основно цените  Joy
1.Фон дю тен, този за който говориш с добрата покривност как стои на кожата - мойта е смесена, но имам много лунички, които искам да скрия, а се притеснявам да не е мазен.
2. Коректор за около очите - много използван от мен  Simple Smile
Търся нвщо с добра покривност, хипоалергично и да не се напластява в малките  след време.
3. Пудра - каквато и да е, стига да не се налага да я слагам по 10 пъти на ден.
4. Гланц за устни - по клиповете мацките са все с много лъскави гланцове, а аз каквото и да сложа пада за 1 час - искам нещо наистина трайно.
И разбира се, но не толкова важно палитрите за гримиране.
Ако можеш да ми кажеш цени и малко повече инфо ще съм много благодарна Simple Smile newsm51

Аз писах един майл до офис в центъра, но не искаха да ми пратят каталог с цените.
А с малкчо ми е много трудно излизането Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия