Логопедични кабинети вСофия

  • 638
  • 6
може ли някой да ми препоръча добър логопед в София? newsm78
Виж целия пост
# 1
Миналата година водих сина си на логопед в Логопедичната детска градина в Хиподрума /зад ритуалната зала/!Определено проблема се реши!
Виж целия пост
# 2
аз ползувам за моето дете логопедичните кабинети на логопедичната детска градина в Хиподрума като виждам че те се занимават и с ученици всеки ден след обяд без сряда. Моето дете е с голям логопедичен дефект и от две године ходим и наблюдавам че още малко остава
Виж целия пост
# 3
Можете ли по точно да объясните къде се намира тази градина!? С направление ли се ходи или се плаща и колко?
Виж целия пост
# 4
Можете ли по точно да объясните къде се намира тази градина!? С направление ли се ходи или се плаща и колко?
Мен също ме интересува всичко относно логопедите в градината! Моля, който знае повече да се включи! Praynig
Виж целия пост
# 5
телефонът на логопедичната детска градина е 952 29 19 тя се намира близо до Била Хиподрума. Искат определени документи които не са трудни за набавяне един от документите е направление от личен лекар ама от тези старите зелените. има и постоянни групи към нея а има и приходящи занимания. Като цяло градината е безплатна но по инициатива на родителите се събират суми за закупуване на помощни материали. Занимават се и с по-голями деца приходящо.
Виж целия пост
# 6
Аз самата сам Логопед но сега имам бебе да гледам мога да ви препоръчам частен кабинет намира се до Южния парк много е добра логопедката от 5 сеянс се наблюдават подобрения .10 лв е на сеянс но знаеш за какво си даваш парите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия