Siofor и стимулация?

  • 1 752
  • 10
Дами, някоя от вас да е комбинирала Сиофор 850 и Клостилбегит. На мен днес доктора ми ги изписа, защото има съмнения че това е една от причините нещата да не се получават и да не реагирам на кломифена. Отделно имам всички признаци за инсулинова резистентност, не съм пускала кръв обаче. Качих към 15 кг. за нула време, постоянно ми се яде сладко, хормоните са нестабилни, абе въобще какафония. Та има ли някой, който е бил на такава стимулация и какви са били резултатите? На опаковката пише да не се пие при планирана бременност, знам че щом доктора ми го изписва значи няма проблем... Сега само се чудя дали моите мързеливи яйчници най-накрая ще се пробудят?
Виж целия пост
# 1
Според мен първо си пусни изследване за инсулинова резистентност и ако имаш пий Сиофор без клостила.
Виж целия пост
# 2
Аха, пусни си изследване и пий известно време само Сиофор!
След това ако не се получи може да минеш на стимулация и сиофор.
Колкото за бременност и сиофор- и аз съм чела листовките, много търсих в нета и намерих няколко изследвания, че приема на сиофор при жени със СПКЯ намалява риска от спонтанен аборт с доста проценти, а жените със СПКЯ имат доста видок процент вероятност от спонтане аборт.
Вече ако се получи забремняване ще трябва да говориш дали да го спреш или не.
Аз лично след като видех положителен тест(щото все до там само стигах) продължавах да го пия!
Виж целия пост
# 3
Ми аз вече го почнах, така че изследването няма да е много надеждно Sad
Май... Ще го пия, все пак имам доверие към доктора си, абсолютно сигурна съм в решенията му и вярвам, че сме на правилен път. Проблема е, че при мен нещата са комплексни. Вече съм с 3 спонтанни аборта в 5-6 г.с.  В сряда ще знам резултатите и от имунологията. Дано наистина мързеливите ми яйчници се размърдат Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Тиквичке незнам как го пиеш но сиофора се започва с ниска доза и постепено увеличаваш. Иначе рискуваш да ти става дискомфортно.
Виж целия пост
# 5
Моите така се бяха приспали, че година и нещо нямах овулация. На 2 месец след започване на сиофор имах ову и даже положителен тест. Откакто го пия има ову според БТ всеки цикъл!
Наистина говори с него няколко месеца само на Сиофор- при много жени със СПКЯ не се стига до стимулация.
Успех с имунологичните! А генетчни изследвания?
Виж целия пост
# 6
Тиквичке незнам как го пиеш но сиофора се започва с ниска доза и постепено увеличаваш. Иначе рискуваш да ти става дискомфортно.

Ами 2х1 Simple Smile
Аз глътнах вече първото хапче, но като похапвах. Приема на хранене е най-добре, така пише в листовката. Абе не знам за Сиофор-а, но Утрогестана направо ме разбива ако го пия - става ми лошо, изключвам, като парцал съм... за 30-40 минути съм ужасно отпусната, направо на ръба на припадъка.
Виж целия пост
# 7
Моите така се бяха приспали, че година и нещо нямах овулация. На 2 месец след започване на сиофор имах ову и даже положителен тест. Откакто го пия има ову според БТ всеки цикъл!
Наистина говори с него няколко месеца само на Сиофор- при много жени със СПКЯ не се стига до стимулация.
Успех с имунологичните! А генетчни изследвания?

Те са планувани за петък Simple Smile. Дружно да ни пият кръвчицата - на мен и на половинката. Обаче не е там проблема сигурна съм, спонтанните ми са в ранна г.с., а това е по-характерно за имунологичните проблеми. Плюс това, че съм податлива на всякакви вируси, грипчета и каквото се сетиш...
Виж целия пост
# 8
не не не неееееееее
Започни го така:
5 дни само сутрин или само на обяд и само вечер по време на храна.
След това можеш да пиеш второто.
Даже аз започнах с половинка. Може би ще е по-добре с половинка и да увеличаваш.
Щото има  гадни странични ефекти понякога- разстройство, гадене.
Виж целия пост
# 9
Тиквичке, освен ПКЯ, мъжки фактор, имунологични проблеми, аз съм и с генетични изменения.
Имам 4 спонтанни ....
Направи и генетичните!!!!
Виж целия пост
# 10
Тиквичке, освен ПКЯ, мъжки фактор, имунологични проблеми, аз съм и с генетични изменения.
Имам 4 спонтанни ....
Направи и генетичните!!!!

Задължително, вече съм планирала петъка за тези работи  Mr. Green
Мъжо малко от кръвосмукане го е страх, но ще даде своята лепта за каузата...  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия