Опасно ли е..?

  • 1 423
  • 20
Опасно ли е бебето да се вдигне високо, ако то се е хванало само за пръстите на тоя, дето го вдига, и ръцете на бебето са свити в лактите.

Само моля ви не ме питайте Защо!!!  Sad
Виж целия пост
# 1
Аз малко не си го представих как точно става това, но ми се струва опасно всякакво такова действие, при което не ти държиш бебето, а то само се държи.
Виж целия пост
# 2
Не знам дали е опасно,но аз лично не бих си вдигала детето така.
Виж целия пост
# 3
  Ами ако се пусне само?  Не може да се разчита на едно бебе да знае, че е на високо и не трябва да се пуска.
Виж целия пост
# 4
Зависи колко високо и за колко време ,някъде бях гледала ,че има един вид такъв тест за бебетата ,като маймунки висят вкопчени за ръката ти ..Аз лично няма да правя експерименти . Naughty
Виж целия пост
# 5
Ами сякаш се набираш на лост, само че "лоста" са пръсти.

И аз не бих го държала, но не ми е непрекъснато пред очите Confused
Като ви чета, явно е крайно време да ми е непрекъснато пред очите.... Sad
Виж целия пост
# 6
Не знам дали е опасно,но аз лично не бих си вдигала детето така.
Peace
Виж целия пост
# 7
 ConfusedНа мен ми се вижда опасно за малко бебе,но ти сама можеш да прецениш как е детенцето.
Виж целия пост
# 8
Опасно е Scream
Виж целия пост
# 9
Ако го прави човек с опит, може би не. Виждала съм нещо подобно на прегледите при педиатър - някакъв тест за моторното развитие.
Виж целия пост
# 10
Опасно е, ако бебето се изпусне. Малките деца имат много силен инстикт за самосъхранение и се държат здраво (доста стискат ако смея така да го напиша).

Дияна беше много силна в пръстите и ръцете, тя и сега е здрава в ръцете.
Виж целия пост
# 11
Това е тест за тонус,не е много опасно,но винаги има изключения.Би трябвало като го правите да има две ръце под бебенцето... Flutter
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви много за отговорите, значи освен да се изпусне, друго не може да стане (не, че това не е достатъчно плашещо), примерно да се измъкне ръката от ставата или не знам още какво??  newsm78
При всички положения ще гледам повече да не се случва, сигурно разногледа ще стана Crazy
Виж целия пост
# 13
Не  е опасно, щом се е набрало...опасно е да го теглиш за ръцете, а то да е отпуснато
Виж целия пост
# 14
странна гимнастика  Thinking Едва ли може да си извади рамото, при положение, че се дърпат и двете ръце едновременно. Но като цяло си е доста опасно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия