"ЗЛАТНО ЧУДО 14"дайте отзиви

  • 30 340
  • 82
моята кандидат-снаха живее в софия и ми каза за това златно чудо 14 било супер-ефикасно за отслабване и много се харчело в софето.нещо да сте чули????????????? newsm78ако знаете нещо пишете дали да пробвам???????? Thinking
Виж целия пост
# 1
На мен не ми действа добре женшена вътре (както и кофеин по принцип - в кафе, кола и др.). Действа ми превъзбудено на нервната система и честно казано, преди това да се случи ми увеличаваше апетита, т.к. съм го пила и преди да започне да ми действа така. Не забелязях да отслабвам, но се чуствах по динамична и това е.
Виж целия пост
# 2
Има доста теми за "Златното чудо".Използвай търсачката.
Виж целия пост
# 3
 newsm11  на всякакви хапчета,чайове и подобни за отслабване!!!
Виж целия пост
# 4
лично аз съм пила златно чудо и имаше огромен ефект. спазвах само схемата, по която трябва да се пие и за 9 дена бях видимо отслабнала. за да е траен ефекта от отслабването трябва да се пие поне 3 месеца. но ефект има!!!
Виж целия пост
# 5
Не отслабнах грам от него smile3534
Виж целия пост
# 6
Става ли за кърмачки това "Златно чудо14"?
И моля ви дайте линкове към стари теми, че не се оправям нещо с новата търсачка Praynig Hug
Виж целия пост
# 7
newsm11  на всякакви хапчета,чайове и подобни за отслабване!!!
Simple SmileНе, "Златното Чудо" не е от тази серия Simple SmileТова е билкова смес, която я смятам за отвратителна, може би защото не понасям мед.Пробвах го, но при мен нямаше ефект, а и не спазих целия период.Според мен е измислица, но наистина има много теми по въпроса, там съм писала доста.
Виж целия пост
# 8
Изпих едно шише - стриктно спазвах каквото пише в упътването - ефект = 0 - не си давай парите
Виж целия пост
# 9
Ако не го съчетаваш с определен хранителен режим, резултати няма да има.Моята свекърва го пробва,но си хапваше и ефект нямаше.
Виж целия пост
# 10
Ефект нулев #Cussing out
Виж целия пост
# 11
Аз го пих 10 дни и стриктно спазвах схемата. Резултат 1 кг.  Cry Cry Cry
Не мисля пак да го пия.
Виж целия пост
# 12
   Аз го пих миналата пролет, имаше ефект и не само в кг, но го пих поне 2 месеца, само от 1 опаковка, която горе долу стига за около 14 дни не се забелязва нищо. Спрях го защото почна май да ми  пада кръвното или аз си внуших, че е от него. Но въпреки това тази пролет ще пия отново за пречистване и за тонус!!!  bouquet
Виж целия пост
# 13
При мен май има ефект. Изпила съм 2 шишета, в момента пия трето, в същото време съм и на Японско чудо. Резултата е -4 кг реални и някъде 2 кг вода.
Обаче , благодарение на кое точно чудо и аз не знам newsm78
Виж целия пост
# 14
По-миналата година през есента свалих 7-8 кг с него за по-малко от 2 месеца. Стриктно спазвах схемата и препоръките за храната, както и приемането на отвара от лайка. Сега (преди месец) го започнах пак, но този път без да спазвам хранителен режим, без да пия лайка и резултатът е НУЛЕВ! Според мен и на това чудо ефектът му е по-скоро дисциплиниращ - ако се спазва стриктен хранителен режим. То и без чудото при гладуване по посочената схема май се отслабва....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия