Ухапаха ни

  • 2 844
  • 22
Здравейте,

Вчера едно момиченце тръгна да прегръща Таня и я ухапа по бузата  Sad Аз докато се усетя и вече я беше ръбнало. Майка му го дръпна, а Таня така се беше стъписала, че и гък не каза. Сега си имаме отбелязани зъбки на бузата.
И Таня хапе понякога, но само когато е ядосана - доста боли де.
А вашите деца хапят ли?
Много се стреснах вчера - уж детето я прегръщаше - не са се карали, а пък какво стана  Sad
Виж целия пост
# 1
Моята не хапе засега, слава богу, но знам, че от едно време нататък почти всички хапят. Особено тези, дето ходят на ясла/градина и едно от друго се учат на магарии...При племенницата ми беше (и на моменти още е) ужасно - тя изпохапана, самата тя като питбул току увисне на някое дете с впити зъби... Ужас просто.
Виж целия пост
# 2
Дъщеря ми хапе. Но не другите деца, а обичните си хора-мен, татко си, леля си, баба си-и все в моменти на милувки....адски е коварно....особено обича да си впие зъбите в ...ау, как се казва разстоянието между рамото и шията-едно такова мекичко е и ухапаното много боли Imp А ръцете ми са вече изпохапани, все едно,че куче отглеждам у дома.
Казаха ми, че много хапели децата, на които трудно им никнат зъбки. Не знам доколко е вярно, но е много неприятно. Добре че още не се е насочила към другите деца. Непрекъснато й повтарям, че така не е хубаво. Има и друго обаче-харесва й и аз като я хапя-по ръчичка, по краче, и се хили, моля ви се! Shocked  Пълен садист и мазохист! #Crazy
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Туфи
Има и друго обаче-харесва й и аз като я хапя-по ръчичка, по краче, и се хили, моля ви се! Shocked  Пълен садист и мазохист! #Crazy

 Laughing  Laughing  Laughing
Сигурно я е гъдел.  Simple Smile А и ти я хапеш лекичко, а децата като захапят и стискат.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: jutoo

 Laughing  Laughing  Laughing
Сигурно я е гъдел.  Simple Smile А и ти я хапеш лекичко, а децата като захапят и стискат.

Да, вярно е и това. Аз лично пищя когато тя ме захапе. Не си знаят силата, а и зъбките им са едни остри-като иглички! tooth
Виж целия пост
# 5
Едно приятелче на моята, често я хапеше, когато бяха на около 2 г. Мисля, че детето го правеше, защото беше доста емоционално и не получаваше "подобаващ отклик" от страна на моята. Например следната ситуация: приателчито щастливо хуква към дъщеря ми и вика:"Цеци, Цеци", почва да я прегръща и мачка, а моята, понеже и трябва малко време да се отпусне, мига уплашено. Тогава онова ми ти детенце обидено впива едни зъбки в бузата и... Стигна се до там, че когато се виждаха, приятелчето щастливо тичаше към дъщеря ми, а тя почваше да пищи и да се катери по краката ми, за да я пазя. Приятелката ми много се притесняваше, но всичко мина с възрастта - детето и отдавна не хапе. Просто е било по-емоционално и му е било трудно да въздържа емоциите си. Сега двечките /на по 4г./ са си приятелки и се разбират добре /макар, че моята многооо дълго се страхуваше/. И сега си спомня, как приятелката и я е хапала и сама си дава обяснения "Тя е била още бебе" или "Сигурно я е боляло коремчето и затова е била лоша"
Виж целия пост
# 6
Цитат на: jutoo
Здравейте,

Вчера едно момиченце тръгна да прегръща Таня и я ухапа по бузата  Sad Аз докато се усетя и вече я беше ръбнало. Майка му го дръпна, а Таня така се беше стъписала, че и гък не каза. Сега си имаме отбелязани зъбки на бузата.
И Таня хапе понякога, но само когато е ядосана - доста боли де.
А вашите деца хапят ли?
Много се стреснах вчера - уж детето я прегръщаше - не са се карали, а пък какво стана  Sad


Мисля че трябва да я заведеш да и бият инжекция против тетанус или какво там му викаха..... защото ухапването е много сериозно нещо!!! Предават се мноооого бактерий така !!!!!!!!

Задължително я заведи на преглед!!!
Виж целия пост
# 7
Миналата година в яслата дечурлигата доста се хапеха ... взаимно ... даже посиняваше ... сега май скоро не са
Та ... децата хапят ... все пак за тях това може би е най-добрата реакция за дадена ситуация, един вид превъзходство над другите
Виж целия пост
# 8
Цитат на: kristal_97
Цитат на: jutoo
Здравейте,

Вчера едно момиченце тръгна да прегръща Таня и я ухапа по бузата  Sad Аз докато се усетя и вече я беше ръбнало. Майка му го дръпна, а Таня така се беше стъписала, че и гък не каза. Сега си имаме отбелязани зъбки на бузата.
И Таня хапе понякога, но само когато е ядосана - доста боли де.
А вашите деца хапят ли?
Много се стреснах вчера - уж детето я прегръщаше - не са се карали, а пък какво стана  Sad


Мисля че трябва да я заведеш да и бият инжекция против тетанус или какво там му викаха..... защото ухапването е много сериозно нещо!!! Предават се мноооого бактерий така !!!!!!!!

Задължително я заведи на преглед!!!

Мислиш ли, че трябва да я види лекар?!? То не я е захапало до кръв чак - само и е синя бузката сега.
Иначе аз я измих много добре и и сложих лед като се върнахме вкъщи.
Виж целия пост
# 9
Стига де, още малко и инжекция против бяс ще кажеш да му сложат на детето!
Виж целия пост
# 10
sina mi ne xape no vednaj ni se slu4i da ni griznat po rakata v gradinkata
Виж целия пост
# 11
Цитат на: kristal_97


Мисля че трябва да я заведеш да и бият инжекция против тетанус или какво там му викаха..... защото ухапването е много сериозно нещо!!! Предават се мноооого бактерий така !!!!!!!!

Задължително я заведи на преглед!!!

Вярно е,че се предават много бактерии от човек на човек, и че те са изключително опасни. Обаче никъде не е казано, че са се ухапали до потичане на кръв. Нека не се шашкаме излишно.
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Туфи
Дъщеря ми хапе. Но не другите деца, а обичните си хора-мен, татко си, леля си, баба си-и все в моменти на милувки....адски е коварно....особено обича да си впие зъбите в ...ау, как се казва разстоянието между рамото и шията-едно такова мекичко е и ухапаното много боли Imp А ръцете ми са вече изпохапани, все едно,че куче отглеждам у дома.
Казаха ми, че много хапели децата, на които трудно им никнат зъбки. Не знам доколко е вярно, но е много неприятно. Добре че още не се е насочила към другите деца. Непрекъснато й повтарям, че така не е хубаво. Има и друго обаче-харесва й и аз като я хапя-по ръчичка, по краче, и се хили, моля ви се! Shocked  Пълен садист и мазохист! #Crazy


И Виктор така хапеше на шега, сигурно си е мислел, че е забавно. Мъжа ми го научи да не хапе силно, като започне да хапе не се дърпа а му разправя "леко, по-леко ще ме заболи, не стискай " и той се научи. Децата просто не си знаят силата и според мен не хапят за да заболи (поне в повечето случаи) а на игра, на както знаем от тяхната игра понякога доста боли. От друга страна не смятам, че трябва да ги оставяме да ни хапят. В нашата градинка има една мама, която лятото я виждам цялата в синки по ръцете, помислих си мъжа и я малтретира  Embarassed  Sad . По едно време жената започна да разправя как сина и (около годинка голям) я хапел  Shocked  Shocked  Rolling Eyes . Казвам ви беше синка до синка, ужас.

В тази връзка, Вики беше на година и нещо, аз  права работя нещо в кухнята, детенце се завърта около мен и след секунда усещам как някой ме захапва по ...  Embarassed  гъза. Ау, страшно се стреснах в първия момент, за малко да се порежа  Grinning , детето минава покрай мен и си белязва територията  Grinning .
Виж целия пост
# 13
Не съм чувала до сега за дете, което е даден период да не хапе. Това май е като недаването на играчките. До време е всичко. Боян хапеше и на мен ми беше неприятно, за това го отучих, но с баща си  до този момент още се хапят. Някакви техни игри, такива странни.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Ellypr

В тази връзка, Вики беше на година и нещо, аз  права работя нещо в кухнята, детенце се завърта около мен и след секунда усещам как някой ме захапва по ...  Embarassed  гъза. Ау, страшно се стреснах в първия момент, за малко да се порежа  Grinning , детето минава покрай мен и си белязва територията  Grinning .

Хи-хи-хи Laughing мен Таня досега ме е хапала само като се опитвам да я махна от някъде, а тя не иска или като се опитам да проверя с пръст дали няма ново зъбче - т.е. пак когато не и е приятно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия