Нокти!!!!

  • 2 474
  • 31
Ния е на 36 дни и както се досещате ноктите и растат светкавично. До сега все и слагах ръкавички, но ми се ще вече да ги махна. Проблемът е, че тя така се щипе и драска че става като индиански войн в лицето.......Та се чудя да махам ли ръкавичките или да ги държа докато намери по-добро приложение на ръцете си  33uu
Виж целия пост
# 1
ми що не ги отрежеш ноктите?!
Виж целия пост
# 2
отрежи ги. Детето ще се обезобрази
Виж целия пост
# 3
Абе режа ги - обаче немога абсолютно до дупка и тя като се гепи за бузата сещай се. А и в очите си бърка, остави другото.... просто ръцете са и все по лицето Confused
Виж целия пост
# 4
Цитат на: pandora
Абе режа ги - обаче немога абсолютно до дупка и тя като се гепи за бузата сещай се. А и в очите си бърка, остави другото.... просто ръцете са и все по лицето Confused


и моята така правеше.... ама има очи все още:) слагай ръкавичките, след време ще престане. Тедата престана към 2,5 месечна
Виж целия пост
# 5
Слагай рькавички които по трудно да се махат.
валето беше с рькавички до 3 месец. Не че не си ходеше одрана, ама ноктите и не ставаха още да се режат защото се разслояваха.
Не че искам да те плаша ама и досега мрази да и режа ноктите.
Днес да и мо отрежа и изпиля трябваше да я врьзвам здраво в столчето за кола да не мьрда. Беше невьобразим кряськ.  Grinning
Виж целия пост
# 6
nikakvi rakavici reji noktite i tova e ti ako sedi6 s rakavici nqkolko meseca dali sta ti e got?
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Ружа72
Слагай рькавички които по трудно да се махат.
валето беше с рькавички до 3 месец. Не че не си ходеше одрана, ама ноктите и не ставаха още да се режат защото се разслояваха.
Не че искам да те плаша ама и досега мрази да и режа ноктите.
Днес да и мо отрежа и изпиля трябваше да я врьзвам здраво в столчето за кола да не мьрда. Беше невьобразим кряськ.  Grinning


Режи ги когато спи. Хем не мърда и пищи.
Виж целия пост
# 8
Reji gi i ne se pritesniavai.Na 1 mesec gi rejeh i na krakata Grinning
Виж целия пост
# 9
Ако и слагаш ръкавички само внимавай да не ги лапа и да се задави.
Виж целия пост
# 10
Режи ги  Grinning  Grinning  Grinning ! Става лесно и докато суче.
Виж целия пост
# 11
Ръкавичките имат и още едно предимство - да не си лапа пръста /не че при нас това свърши работа де, смуче си палеца здравата/
Виж целия пост
# 12
След рязане- пиличка. Има едни меки (на Ейвън ползвам) и заглаждат перфектно, без да остъргват нокътя.
Виж целия пост
# 13
Точно така режеш ноктите и после с пиличката Аз ги режа на всеки  два дни докато спи, защото и нашите ръце са все в устата или още по-лошо в очите - направо тръпки ме побиват като си завре пръстчетата в оченцата Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Какви пилички на тези меки нокти, бе хора? Докопваш нокъта с нокторезачка или има едни малки ножики и кръц - изчезва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия