Препоръчайте ми магазин за дебеланки

  • 864
  • 9
Аз съм доста пълна и трудно си намирам подходящи дрехи.Винаги мога да си намеря моя размер -56 или 54,но дрехите с този размер,които се предлагат в обикновените магазини ,някак не ми пасват.Имам чувството,че въобще не е съобразено,че ще се носят от пълна жена.Купувала съм от един магазин на Пиротска,но там е скъпичко,например една обикновена трикотажна лятна тениска е 25лв.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
много бих искала да ти помогна, защото проблемът ти ми е до болка познат, но за съжаление не знам такъв магазин...В чужбина е мнооооого по-лесно...
Виж целия пост
# 2
"Бианка" в ЦУМ, а "Миролио" на  Графа имат сектор за едри дами.
Виж целия пост
# 3
Смятам, че там е скъпо, четейки следното
Купувала съм ...,но там е скъпичко,например една обикновена трикотажна лятна тениска е 25лв.
Виж целия пост
# 4
Това "там", за което говори Геле73 е някакъв магазин на Пиротска, а не Бианка, до колкото разбрах.
В Бианка правят намаления и могат да се намерят неща на много добри цени.
Виж целия пост
# 5

В Бианка правят намаления и могат да се намерят неща на много добри цени.

Абеее, зависи какво имаш предвид с "добри" цени. Аз ходех с една приятелка на пазар там и при намаленията нямаше блуза с изглед на тениска под 60лв. Пък и не бих казала, че зареждат хубави дрехи.
Виж целия пост
# 6
В магазина на Любо Ганев до НДК има такива дрехи, но цени не мога да коментирам. Нищо не ти пречи обаче да се разходиш и да разгледаш.
Виж целия пост
# 7
Това "там", за което говори Геле73 е някакъв магазин на Пиротска, а не Бианка, до колкото разбрах.
Това "там", за което говоря аз е "Бианка". И смятам, че е скъпо имайки предвид изказването на Геле73 за магазина на Пиротска. Peace Но ако на разпродажба пускат блузки по 10-15 лв. например, супер.  Wink
Виж целия пост
# 8
Има един щанд в зала Универсиада.Не е само за дебеланки,но жената зарежда винаги и за тях и цените са прилични.Майка ми я водя там,стоките са български и са качествени.Продавачката е Таня,една руса,с къса коса,а щандът като влезеш вдясно и псоле почти до кафето в дъното.
Виж целия пост
# 9
най-евтиното нещо,което съм си купувала от Бианка е обикновена,едноцветна трикотажна,еластична фанелка с 3/4 ръкав за 29 лева,най-евтините ми дънки от там са 69 лева

от моя едногодишен опит в тази насока стигнах до извода,че за пълните хора е много трудно да се обличат модерно,почти няма дрехи , а БГ фирмите или шият грозни дрехи или номерата не са както трябва

чувала съм,че по вторите употреби могат да се намерят хубави дрехи ,но имам предразсъдъци към този тип магазини- ако имаш търпението и желанието да си пазариш от там може би ще намериш хубави неща

п.п. скоро си купих сако и жилетка от намаление в Ниа&Дорадо- сакото 35,жилетката и тя беше някъде толкова- по -точно 30 лева,което никак не скъпо в сравнение с Бианка

пожелавам ти успех в търсенето ,защото знам за какво говориш

кажете как са цените в Миролио?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия