Тест за алергия?

  • 897
  • 5
Имам някаква алергия и аз не знам от какво. На бузите ми от време на време се появяват червени обриви все едно съм жулена от коприва и сърбиии.  CryНякой знае ли каква е цената на теста за алергия? Незнам дали правилно съм задала въпроса си. Thinking
Виж целия пост
# 1
Не си поставяй сама диагнози ! Иди на дерматолог, ако се наложи тест за алергии той ще ти каже !
Успех !
Виж целия пост
# 2
По време на алергичната реакция тялото реагира с цел да изгони дразнителя. И целата на теста е да се разбере към какво реагира тялото ти. Преди тестовете бяха с едни драсканки по ръцете и тем подобни. Сега има друг вид тестове - източват ти малко кръвчица  Twisted Evil и след това си получаяваш резултатите. Само, че тая работа доколкото знам я правят само в София и Пловдив.
Виж целия пост
# 3
Малката беше с алергии и аз също исках да й направя тест. Лекарката й ми каза че струвал 150 лева за да се определи точно към какво е алергична. Най добре си направи консултация със специалист. Пък той ще ти каже дали имаш нужда от такъв тест. Педиатърката ни каза, че при нас е безмислено да се прави. Ние разбрахме с опитване. Но иначе и при нас симптомите бяха аналогични на твоите. Копривна треска се казва това. При нас беше контактна алергия към храни.
Виж целия пост
# 4
Благодарности newsm10
Виж целия пост
# 5
Аз съм си правила тест за алергии, преди година и струваше 20лв.
Теста е включва 13 алергии към: риба, свинско месо, краве мляко, сирене овче, яйца, стафилококус, стрептокок, групов фунгиаленн, групов тревен полен, кандидни, домашен прах.
Алергична съм слабо, към някой от изброените по-горе, но теста не помогна на кожната лекарката да ме лекува адекватно.
Имах подобни проблеми с кожата на лицето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия