След епилация

  • 2 510
  • 27
Момичета,кажете ми с какво се мажете след епилация.Току що се правих,но мишниците цяла зима само съм ги бръснала и сега не стига че много ме боля,ами изглежда съм протрила мястото и сега ме боли и е леко подуто.Пробвах с бебешка пудра,но не става.
Виж целия пост
# 1
Има(ше) една антибиотична пудричка - Немибацин. Вече не се произвежда под това има, но има аналог. В аптеката ще знаят. На мен ми помага много.
Ако не е много разранено, пробвай Дефламол
Виж целия пост
# 2
Немабицин-а се казва топоцин.
Ама ти с епилатор ли  newsm78
Само веднъж съм прилагала това в/у себе си - много болезнено  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Пробвай с някакъв хидратантен крем и крем Здраве отгоре. Иначе аз след епилация с нищо специално не се мажа, след толкова години, кожата ми не реагира по никакъв начин.
Виж целия пост
# 4
Достатъчно е някакъв хидратантен крем или подхранващ и просто да оставиш кожата да се успокои.Това може да трае понякога 12 часа.Пудра не  Naughty
Виж целия пост
# 5
Зависи къде си се епилирала. Знам, че краката след епилация не се мажат с нищо за да не стават мехурчета. Това за мишниците ми е познато , но боли само когато се епилираш по рядко и са порастнали повече.Ако са къси и рядки въобще не боли. За слабините спасение няма - при всички положения боли.
Виж целия пост
# 6
А според мен не трябва да мажеш крем, защото не е хубаво - омазнява, а това според мен не действа добре на разранена кожа. Винаги след кола маска са ми слагали талк  Peace
Аз като си епилирах мишниците (както писах вече ужасно ме боля), но просто изчаках да ми мине, нищо не съм слагала.
Виж целия пост
# 7
И аз не се мажа, пробвай евентиално с нещо хидратиращо Peace
Виж целия пост
# 8
Аз слагам хидратиращо мляко за тяло
Виж целия пост
# 9
Ползвам зехтин или бебешко олио, въпросът е да не се мокри.
Виж целия пост
# 10
С нищо не се мажа.

Това протритото минава от само себе си след 1-2дни. Дезедоранти не слагай, че щипе и боли Wink
Виж целия пост
# 11
Понеже винаги след това се къпя, слагам емулсия или мляко за тяло, но не е свързано с епилацията
Виж целия пост
# 12
Бебешка пудра именно, много добре ми понася.  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз след епилация се мажа с мляко за тяло,но не от тези ароматизираните завъртулчени ами мляко като например Дав,които наистина хидратират.
Крем "Здраве" ми звучи добре в твоя случай
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви,момичета,за отговорите.Намазах се с крем здраве,защото само това имах под ръка.Вече не ме дразни толкова и мисля,че до утре ще ми мине. Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия