Къде да намеря количка Cangaroo Viktoria?

  • 680
  • 9
  Къде да намеря количка Cangaroo Viktoria?Мерси предверително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Мисля, че Cangaroo  ги продават на Илиенци.
Виж целия пост
# 2
Пише се  Cangaroo.По принцип на Илиенци,ако има внос на този модел
Виж целия пост
# 3
Виж в сайта на Мони, те са вносителите на колички Кенгуру, сигурно има адрес на магазина им www.moni.bg
Иначе колички Кенгуру продават и в Пакостник, но не видях този модел. Все пак можеш да им се обадиш и да ги попиташ - www.pakostnik.com
Виж целия пост
# 4
  Поправих,правописната грешка,от бързината е!Мерси!Нещо не ги видях в пакостник или по-точно този модел,за това питах?
Виж целия пост
# 5
Направо от страницата на Мони http://www.moni.bg/ се свържи с тях и ги питай. Шефа е доста разбран търговец. И ако имат я купувай от склада на Илиянци, защото разликата иначе е около 30% в цената.
Виж целия пост
# 6
  Много ви благодаря за инфото!Мамма миа,за това питах,защото и аз предположих,че ако я купя от място,а не по интернет ще е по евтина!Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз съм от Лове4 -днес ходих по магазините и на две места видях такава коли4ка,цената бе6е 239 .лв.-и на мен ми хареса,но на мъжа ми не6то не му хареса.Има6 ли някакви впе4атления за тази коли4ка?На каква цена я намира6 ж София? Sunglasses
Виж целия пост
# 8
в4ера бях в склада на фирма  МОНИ коли4ката я има в 4ервено и в синио-219лв. Joy
Виж целия пост
# 9
 Благодяря за информацията!Купих си я от Илиенци!Там струва 217,с 6 месеца гарация  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия