Калъфка за стол за кола?

  • 756
  • 10
Дали изобщо се продават отделно?  Thinking Виждал ли е някой и къде?
Виж целия пост
# 1
В Малечко има на Бреви. Струва ок. 30-40 лв. Аз съм се интересувала конкретно  от тази марка, защото и столът ни е такъв, може да има и други. Калъфът е бял, от приятна матереия. И аз мисля да купя за лятото.
Виж целия пост
# 2
И в магазините Маxi-Cosi продават. Мисля че също е около 40 лв.
Виж целия пост
# 3
В Малечко има на Бреви. Струва ок. 30-40 лв. Аз съм се интересувала конкретно  от тази марка, защото и столът ни е такъв, може да има и други. Калъфът е бял, от приятна матереия. И аз мисля да купя за лятото.
Фукла, когато аз питах имаше само на Бреви - 28лв. по мои спомени Peace
Виж целия пост
# 4
В Малечко има на Бреви. Струва ок. 30-40 лв. Аз съм се интересувала конкретно  от тази марка, защото и столът ни е такъв, може да има и други. Калъфът е бял, от приятна матереия. И аз мисля да купя за лятото.
Фукла, когато аз питах имаше само на Бреви - 28лв. по мои спомени Peace

Може, не помня точната цена.
И да, само за летен калъф става въпрос. Аз за такъв  мислех, че е въпросът.
Виж целия пост
# 5
След като ми отказаха да внесат само калъф, просто ние си го поръчахме и ни го ушиха във фирма за шиене на автоседалки. Ако някой се интересува, мога да и пусна координатите. Стана чудесно. Тогава нямаха много платове в наличност и е малко тъмен десена, но пък много добре е ушит.

Да аз се интересувам. Би ли ми пратила координатите на фирмата и ако си спомняш колко приблизително ви излезе ушиването?
Виж целия пост
# 6
След като ми отказаха да внесат само калъф, просто ние си го поръчахме и ни го ушиха във фирма за шиене на автоседалки. Ако някой се интересува, мога да и пусна координатите. Стана чудесно. Тогава нямаха много платове в наличност и е малко тъмен десена, но пък много добре е ушит.

Да аз се интересувам. Би ли ми пратила координатите на фирмата и ако си спомняш колко приблизително ви излезе ушиването?



аз също се интересувам. Предстои ми да закупя столче за кола и бих искала да имам и допълнителен калъф за всеки случай, особено за лятото.
Спряла съм се на столче Чико, знаете ли дали те предлагат допълнителен калъф? newsm78
Виж целия пост
# 7
Milena B. , моля те публикувай в темата координатите на фирмата, която изработва калъфки, както и колко ти е излезнало.  Praynig
Явно сме много мамите, дето ни интересува тази информация  Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 8
На мен също ми е нужна тази информация, защото ми дадоха едно столче за кола на което чак дунапрена се рони, но бих искала да сменим калъфа за да може да се ползва. Дали не може да се ушие от всеки шивач - как мислите ?
Виж целия пост
# 9
Дали не може да се ушие от всеки шивач - как мислите ?
Може , ако му се занесе стария калъф. Въпреки всичко не може да се гарантира , че ще изглежда като оригинала , ако не си намерите същия плат Wink .
Виж целия пост
# 10


аз също се интересувам. Предстои ми да закупя столче за кола и бих искала да имам и допълнителен калъф за всеки случай, особено за лятото.
Спряла съм се на столче Чико, знаете ли дали те предлагат допълнителен калъф? newsm78
Не Чико нямат допълнителен калъф. То май и да има някое столче в комплект с допълнителен каъф 100 % последния ще бъде пуснат за продажба отделно на някаква цена 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия