Повтаряте ли?

  • 2 349
  • 65
ако повтаряте с какво се случва най-часто? При мен е шампоана за коса, но това е по медицински причини и спиралата на Боржуа (не че не купувам и други, но неминуемо се връщам на нея след поредното разочарование). Иначе кремове парфюми, червила ми омръзват далеч преди да са свършили.
преди години много обичах Констанс Карол и потретих пудра, любимо червило и молив за очи. После изчезнаха и някак се "отбих". Вече ги има ама някак не ме влече, а не вярвам продуктите им много да са се променили         
Виж целия пост
# 1
Повтарям, чат-пат.
Въртя, по-скоро...няма чак такова разнообразие на продукти, все пак Simple Smile
А брои ли се продукти на една фирма (например лакове)?
Виж целия пост
# 2
Май рядко повтарям.... даже нещата които ми харесват, не успявам да повторя, любопитна съм да пробвам нещо ново  Sick
Виж целия пост
# 3
Повтарям само кремовете за лице и за около очи.С останалата козметика си позволявам да експериментирам Peace.
Виж целия пост
# 4
Експериментирам за всичко! Peace Peace
Виж целия пост
# 5
Не обичам новостите,а и при това разнообразие на пазара...искам да намеря най-доброто,а това става с пробване
Виж целия пост
# 6

Обичам да пробвам нови неща.В момента се сещам само за пяната за изкуствет тен на Ейвън,от която съм изхабила две опаковки.Имам и течни червила,лакове и сенки на една и съща марка,но различни цветове.
Виж целия пост
# 7
Експериментирам за всичко! Peace Peace

И аз съм така  Wink
Аз не се гримирам и не използвам козметика често и за това имам насъбрани доста неща - още на половина я стигна, я не и купувам друго по-интересно  Wink
Виж целия пост
# 8
Повтарям кремове за лице и спирали, от които съм доволна. към др. продукти не съм толкова претенциозна.
Виж целия пост
# 9
Когато ми хареса даден продукт го купувам пак!Повтаряла съм дезодоранти, парфюми,кремове,шампоани,балсами и т.н.,май че всичко!Без боя за коса,защото не ползвам!
Виж целия пост
# 10
Повтарям разбира се, като си харесам нещо все от него си купувам и като зачезне от магазините започвам да се дразня. Намирам си след това друго такова нещо и така до следващия път.
И с парфюмите съм такава традиционалистка, от 6 години ползвам все една и съща миризма, рядко разнообразявам.
Виж целия пост
# 11
Май и аз ще се причисля към отбора на традиционалистите. Когато си свикна с един продукт, без значение какъв е си ползвам основно него и ако ми го сорат, не страдам  чак, но се дразня и ми е много неприятно
Виж целия пост
# 12
Май и аз ще се причисля към отбора на традиционалистите. Когато си свикна с един продукт, без значение какъв е си ползвам основно него и ако ми го сорат, не страдам  чак, но се дразня и ми е много неприятно

И аз съм така.
Виж целия пост
# 13
Ползвам само една и съща спирала. Thinking Кремове сменям задължително, защото се изривам след първата опаковка! Crazy
Виж целия пост
# 14
Никога не съм повтаряла нещо било то червило, крем или парфюм . При такова разнообразие на марки на пазара и непрекъснато навлизане на нови продукти пък даже и от същата марка, просто не мога да си купя нещо старо. Ама аз по принцип съм много непостоянна Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия