Мнението ви за количка на Бертони?

  • 17 800
  • 76
Харесах си количката на Бертони - модел Имола-  много е лека и не е много скъпа /190лв/. Някой ползвал ли е  такава и какво му е мнението? Всъщност си харесах и Бевърли на Чиполино, но са по-тежки. Какво ще кажете по въпроса?  newsm78
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1254.htm
Виж целия пост
# 1
Разглеждала ли си новия каталог на Чиполино, мисля, че имат по-сполучливи модели  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз живея в малък град и няма голям избор на колички- така че каквото има по магазините това. Сестра ми е във Варна, но мъжът ми не иска друг да ни избира количката.
А няма ли някакви цени в този сайт, който си ми дала?
Казаха ми  че количките от новия каталог са като старите, но с 50-60 лв по-скъпи заради новите десени.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Моя приятелка има Имола и е много доволна, дори не си купи лятна количка...
Виж целия пост
# 4
Хубава е количката Peace.Аз имам на Бертони ,мисля модела е малко по-различен и съм доволна ,лека и маневрена . Wink
Виж целия пост
# 5
Аз живея в малък град и няма голям избор на колички- така че каквото има по магазините това. Сестра ми е във Варна, но мъжът ми не иска друг да ни избира количката.
А няма ли някакви цени в този сайт, който си ми дала?
Казаха ми  че количките от новия каталог са като старите, но с 50-60 лв по-скъпи заради новите десени.  Rolling Eyes


Така е малко по скъпи са от стария им каталог, но примерно тази Чиполино Лола

е 213лв и е пълно копие на Чико пикап, можеш да си я поръчаш от тук
или да я поръчаш от някой магазин във Видин, който работи с марката Чиполино  Grinning
Виж целия пост
# 6
Като качество Чиполино водят ,аз имам лятна количка БЕРТОНИ доволна съм ,но като си помисля взех я само понеже нямах време да обикалям.
Виж целия пост
# 7
Лятната количка на Васи беше Бертони Сън. Много съм доволна - лека, маневрена.
Но и аз съм на мнение, че за основна количка, за тези пари е по-добре да купите Чиполино.
Виж целия пост
# 8
Много е лека! Пък си мисля, че това е важно за една количка! Rolling Eyes  Сестра ми има на Чиполино и си имаше проблеми с дръжката и с точилата. Една приятелка има същата като на сестра ми и не е имала никакви проблеми. Така че си мисля ,че май е на който каквото му се падне.  Wink
А тази количка на снимката комбинирана ли е?  newsm78
Виж целия пост
# 9
Много е лека! Пък си мисля, че това е важно за една количка! Rolling Eyes  Сестра ми има на Чиполино и си имаше проблеми с дръжката и с точилата. Една приятелка има същата като на сестра ми и не е имала никакви проблеми. Така че си мисля ,че май е на който каквото му се падне.  Wink
А тази количка на снимката комбинирана ли е?  newsm78


Да комбинирана е  Grinning, просто тук е показана като летен вариант
Ето една в зимен:
Виж целия пост
# 10
Ето модел Бевърли в зимен вариант за сравнение  Grinning

Виж целия пост
# 11
Чиполино са по добри от Бертони  Peace
А Бевърли модела е около 180-190лв 200 да е най-много
Ако си вземеш пък модел от стария им каталог са с промоционални цени  Peace
Виж целия пост
# 12
Да, но откъде трябва да я поръчам, за да е с намаление? Rolling Eyes Защото не вярвам в магазина да ми я доставят на промоционална цена!  Naughty  Тук гледат да ти свалят кожата от гърба и въобще не се интересуват дали е стар или нов модел   Sad!
Къде ги гледаш тези колички / например зелената/ и има ли някакви цени дадени за тях?  newsm78
Виж целия пост
# 13
Хайде помагайте в избора! Hug
Виж целия пост
# 14
Имах същата на Бертони и на 2-ия месец се счупи тръбата при сгъвката,а на 3-ия дръжката за бутане и отиде на боклука,а аз по-принцип си пазя нещата и не е счупена от небрежно онтношение Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия