Забременели след ин витро - тема 3

  • 49 825
  • 776
Добре дошли при нас!  Hug
Тук е нашето уютно местенце, където споделяме радости и неволи, свързани с бременност след ин витро или ИКСИ процедури.

Която от вас пожелае може в първия си пост в темата да се представи кратичко: на коя болница и лекар е пациент, от кой опит щастието ѝ се усмихна и термин. Обявяването на лични данни (възраст, местоживеене и данни за партньора) е по желание.
Приятно общуване!

Линк към първата тема
Линк към втората тема
Виж целия пост
# 1
Първа жичка  Grinning
Виж целия пост
# 2
 newsm51 мерси за новата темичка Биси  Hug Hug Hug
Дано да е късметлийска и да има много нови попълнения  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 3
Simple Smile Дано наистина да имаме само хубави емоции в темата!
Виж целия пост
# 4
Хайде, на късмет да ни е!  Hug Успех на всички, браво на Биси! Wink
Кате, честит ти мъжкар!  Hug
Виж целия пост
# 5
Кате честити сини гащи.................... ти в коя г.с. си ..............може ли толкова рано да се види?
Виж целия пост
# 6
Кате честити сини гащи Simple Smile
Момичета честита ни темичка! Дано се напълни с много нови момичета и само положителни емоции!
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от мен Simple Smile Честита темичка....успеха на всички и само хубави новини   bouquet
Виж целия пост
# 8
Здравейте,момичета.
Аз бях зачезнала,но обещавам да не се повтори.Имах зацапване кафяво миналата неделя,след преглед казаха, че всичко е ОК и най-вероятно лигавицата се лющи покрай датата на цикъла.Всичко добре,но във вторник зацапването стана розово и по течно и аз отново се телепортирах в клиниката.Пак ме увериха,че всичко е наред,но все пак ме приеха и ме държаха до петък,когато проклетото зацапване спря.Сега си лежа вкъщи и както знаете много,ама мноооого ме е шубе и още не мога да отпусна душата и да се успокоя.
Иначе вече съм болничен и така,докато родя сладоледчетата(по план-схема Юли) и мисля да заема позиция сред редовните непорочни тук!
Целувки на всички!!!
Виж целия пост
# 9
И аз долитам тук  smile3535
Благодарности на Бистрето   bouquet Жалко, че много момичета, които се записаха в предните теми, не пишат ... дано да са добре. Ноооо... подозирам, че ще има свежи сили от "Дългото чакане", нещо се пораздвижи там откъм хубави новини тези дни предколедно  Praynig
Кате, честити сини гащи  Party Ама верно в коя седмица си, че се видя   newsm78 На мен в 12-та на ФМ в "Щерев" Чавеева каза, че няма как да се види и не може да коментира пол.
Аз днес също бях на преглед. Добре е малкото момиче - 14.5 см от главата до дупето и 240 гр., 1 седмица напред. Взеха ми микробиология, ама секретът жълт и каза да очаквам гъби или бактерии, даже ми изписа Флуомицин вагинално, че с тези почивни дни ще се забавим. Все трябва да има нещо, което да тревожи, не може иначе  ooooh!
Вилили  Hug Всички сме под страх, ама няма начин, така ще я караме.
Виж целия пост
# 10
Кате, честити сини гащи.

Фрида, на мен предната бременност още в 12 седмица ми казаха, че е с 95% вероятност момиче и така беше. Сега пак ще знам какъв е пола горе долу към 12 седмица защото правих Панорама теста за генетични аномалий и тестват и пола. Дано всичко е наред.

Вили, няма да се успокоим докато не родим малките човечета Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Мен сега в 12 г.с не ми казаха, но още преди това докторката предположи, че е момиче. Според мен сега не каза, защото и таткото беше там и искаше да е сигурна. Сега на 07.01 щяла да ми каже, тогава ще съм май 14 г.с.
Виж целия пост
# 12
Урааа, имаме си нова тема.

Кате, честити сини гащи и от мен Simple Smile

На мен днес ми е много отпаднало, добре че работя от вкъщи, та си полегнах малко. Още малко ще подрапам на работа, пък ще взема и аз да си взема болнични.

По мои изчисления от утре се водя 7г.с, а ми се струва като да трябва да се е родило това дете вече  hahaha Много бавно минава това време.
Виж целия пост
# 13
И аз тук, Бистре   bouquet

Пола в 12 г.с. не може да се определи с точност (освен с генетичен тест), тъй като няма външни полови органи. Гледа се една кост, която е под определен ъгъл при по - голям процент от момичетата и под друг при по - голям процент от момчетата, но не е 100% определяща. Това е и причината и най - големите спецове във ФМ да дават макс 80% в предположението си за пол в тази седмица. Реално вече в 16 г.с. при добро положение на бебока, може да се каже с точност какво ще са гащите.

Момичета, това ще ни е и коледната тема, та пожелавам в нея да няма никакви неприятни случки, а само хубави моменти, носещи щастие и удовлетворение!
Виж целия пост
# 14
Хайде и аз тук! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия