Колко ефикасна е фотоепилация на горна устна?!

  • 1 909
  • 8
Интересува ме дали някой е успял с процедури фотоепилация за махне трайно косъмчетата от горна устна? Как, колко и къде?

Ето малко подробности, които ме накараха да питам за това:

Миналата година ходих всеки месец 6-7 пъти на такива процедури. Първоначално ми казаха, че са необходими 10 такива.
Спазвах инструкциите (мажех с крем против слънце 50 фактор, махах косъмчетата с пинсета след 7-мия ден. Косъмчетата не падаха сами, както ми казаха предварително).

Аха, ходех при един дерматолог, с който се консултираме цялото семейство от години (работи и козметични процедури) и т.н.

И накрая се отказах, защото видимо нямаше никакъв ефект. След като махах всички косъмчете с пинсета (боли жестоко  Tired Face), след 15 дни - все едно нищо не съм правила.

Виж целия пост
# 1
здрасти
В кой салон си ходила?
Виж целия пост
# 2
В 2 центъра, но това няма особено значение. Знам, че има значение и апарата, и честотата на светлината и т.н.

По-скоро ме интересува дали с такава процедура някой е имал успех да се отърве
от мустаките.
Виж целия пост
# 3
Аз имам, но моите са светли...май не става с фото? Лазерната подходяща ли е и по кое време е хубаво да се направи?
Виж целия пост
# 4
ама ти защо си ги скубала? аз доколкото знам не се скубят по време на такива процедури, нито при фото нито при лазера. Аз ще почвам фотоепилация но на слабини и ми казаха, че само с бръснене или от депилатоарите трябва да се махат космите до следващата процедура. Да не би заради това да няма ефект  newsm78










Виж целия пост
# 5
При сестра ми нямаше ефект  Naughty
Ходи на колкото трябваше там процедури и няма промяна.
 
Виж целия пост
# 6
ама ти защо си ги скубала? аз доколкото знам не се скубят по време на такива процедури, нито при фото нито при лазера. newsm78

За лазерна епилация- незнам!

За фото- лекарката ми каза какво да се прави, вкл. и да се махат с пинсета ако не паднат сами 7-10 дни след всяка процедура









Виж целия пост
# 7
ама ти защо си ги скубала? аз доколкото знам не се скубят по време на такива процедури, нито при фото нито при лазера. Аз ще почвам фотоепилация но на слабини и ми казаха, че само с бръснене или от депилатоарите трябва да се махат космите до следващата процедура. Да не би заради това да няма ефект  newsm78


Логично е! Като се  изскубе косъма с фоликула върху какво ще действа лазера? Образува се нов.
Виж целия пост
# 8
и ми казаха, че само с бръснене или от депилатоарите трябва да се махат космите до следващата процедура.
И аз така знам, само с бръснене трябва да се махат космите. Аз ходя за подмишниците на фотоепилация, определено са намалели космите, но от 2-3 месеца не съм ходила вече, голям мързел ме е хванал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия